Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Сервопривід для внутрішньопідлогового конвектора

Сервопривід для опалення - пластиковий механізм для управління опаленням в приміщенні. У деяких джерелах можна зустріти інші назви цього приладу – сервомотор, термопривід, електротермічна термоголовка.

Завдання приладу - регулювати подачу теплоносія в опалювальний прилад. Принцип роботи сервоприводу - коли температура в кімнаті досягає заданого значення - термопривід закривається і перекриває доступ води в радіатор, коли температура знижується відбувається зворотний процес відкриття. Завдяки цьому ви зможете не тільки економити на опаленні, а й підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні.

Сервоприводи можна встановлювати на:

  • Радіатори опалення

Сервоприводи для радіаторів опалення стали альтернативою термоголовкам. Їх перевагою є оперативніше реагування на зміну температури, а також у комплекті з термостатом, можливість керувати всіма приладами, що знаходяться в одній кімнаті.

  • Тепла підлога

У системі теплої підлоги сервомотор регулює подачу теплоносія в контур, коли підлога достатньо нагріта - надходження теплої води блокується, щоб не допустити перегрів.

  • Внутрішньопідлогові конвектори

Сервопривід встановлюється всередині приладу і виконує аналогічну функцію, перекриває/відкриває доступ води в теплообмінник фанкойлу.

Прилади, що ми описуємо, поділяються за такими характеристиками:

Стан – це позначення визначає стан клапана в момент відключення електроживлення

  • Нормально закритий (NC) – за відсутності живлення клапан переходить у закритий стан, тобто прилади не будуть отримувати теплоносій
  • Нормально відкритий (NO) – при відключенні електрики сервопривід переходить у відкритий стан, відповідно буде безперервний доступ теплоносія до системи опалення.

За робочою напругою – при виборі термоприводу необхідна знати, яка напруга буде на нього подаватися. В основному це залежить від термостата в парі, з яким працюватиме регулятор.

  • 220 В
  • 24 В

Плавність керування – ступінь закриття клапана залежить від того, який прилад ви на нього поставите.

  • Повне закриття - сервопривід знаходиться в стан або повного відкриття, або повного закриття
  • Плавне закриття – сервопривід може відкривати клапан на задане термостатом значення, наприклад, 20%.

Для встановлення та правильної роботи сервомотора необхідно знати:

- на радіаторах/конвекторах сервопривід монтується на термостатичні клапани або вентильні вставки розміром М30х1,5. Процес монтажу дуже простий.

- на теплих підлогах монтаж сервоприводу зазвичай відбувається на гребінці опалення (колектор).

- керування сервоприводом відбувається за допомогою кімнатного термостата. Саме на термостаті встановлюється необхідна температура, що підтримується, і він подає сигнал електротермічній головці в який стан вона повинна перейти. до одного термостату може бути підключено декілька приладів.

Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Торгова марка
Тип товару
Різьбове з'єднання
Серія
Цвет
Країна виробник
Допомога