Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Опалення панорамних вікон

QuantumD245/1800
Betatherm Quantum Double у сірому кольорі
Знижка 10%
Акція
18 429 Грн. 16 586 Грн.
Торгова маркаBetatherm Країна виробникУгорщина Висота, мм1800
QuantumS245/1800
Betatherm Quantum Single
Знижка 10%
Акція
9 809 Грн. 8 828 Грн.
Торгова маркаBetatherm Країна виробникУгорщина Висота, мм1800
JagaMini1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм80
Purmo200CV210206
Purmo 200 Ventil Compact (Классика)
Знижка 45%
Акція
7 251 Грн. 3 988 Грн.
Торгова маркаPurmo Країна виробникПольща Висота, мм200
S-C12-10/159/880/C
Торгова маркаVerano Країна виробникПольща Висота, мм100
Classic/Grande/
Торгова маркаVerano Країна виробникПольща Висота, мм100
PSN201600301X3K
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм1600
FSN201600301X3K
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм1600
GP-VS11-160-030-01
Торгова маркаEnix Країна виробникПольща Висота, мм1600
FTV_200_220200601RXK
5 184 Грн.
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм200
FK0_200_220200601NXK
3 778 Грн.
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм200
Global Oscar 1000
Торгова маркаGlobal Країна виробникІталія Висота, мм1000
PTV_200_220200601RXK
6 221 Грн.
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм200
PK0_200_220200601NXK
4 531 Грн.
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Висота, мм200
ZigoloS31
Торгова маркаCaleido Країна виробникІталія Висота, мм410
CondorS28
Торгова маркаCaleido Країна виробникІталія Висота, мм1210
VogelNoot Plan 101805
Торгова маркаVogel Noot Країна виробникПольща Висота, мм1800
VogelNoot Profil 101805
Торгова маркаVogel Noot Країна виробникПольща Висота, мм1800
FRH_100_WS
Підлогові конвектори Carrera FRH
Знижка 10%
Акція
9 597 Грн. 8 637 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм175
FR2W_100_WS
Підлоговий конвектор Carrera FR2W, Ширина, мм: 150, Висота, мм: 245, Довжина, мм: 1000
Знижка 10%
Акція
13 163 Грн. 11 847 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм245
FR2H_100_WS
Carrera | Напольные конвектора
Знижка 10%
Акція
15 244 Грн. 13 720 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм175
Rondo 150
Tianrun Rondo 150 BM
Знижка 35%
425 Грн. 276 Грн.
Торгова маркаTianrun Країна виробникКитай Висота, мм150
НС-1161671
Торгова маркаRoyal Thermo Країна виробникІталія Висота, мм1440
Garda DUAL Aleternum 1000
Fondital Garda Dual 80 Aleternum
Знижка 15%
Акція
3 100 Грн. 2 635 Грн.
Торгова маркаFondital Країна виробникІталія Висота, мм1000

При склінні від підлоги до стелі традиційні системи опалення, розташовані вздовж стіни, неприйнятні. Тим не менш, саме біля скляних стін необхідно створити надійний бар'єр теплообміну. Тільки так можна перешкодити припливу холодного зовнішнього повітря та зберегти тепло всередині будинку.

Опалення панорамних вікон

Існує декілька способів обігріву приміщення з панорамними вікнами:

  1. Внутрішньопідлогові конвектори
  2. Вертикальними радіаторами
  3. Внутрішньопідлоговий конвектор + тепла підлога
  4. Теплий плінтус
  5. Підлогові конвектори
  6. Низькі радіатори
  7. Комбіноване опалення

Плануючи будь-яку покупку ми звертаємо увагу на велику кількість факторів: якістьефефективність, ціну, зовнішній вигляд, який відіграє далеко не останню роль в остаточному виборі. Що вже говорити, коли це стосується вашого будинку та його інтер'єру. Попит формує пропозицію і все більше забудовників пропонують купити житло з панорамним склінням – воно збільшує простір, додає більше денного світла, що створює почуття свободи та свіжості. Такий тип житла змушує нас відійти від стереотипного мислення про зовнішній вигляд та місце встановлення приладів опалення.

При здачі квартири забудовник, не заморочуючись, пропонує вам поставити перед панорамним вікном класичний панельний радіатор, що не тільки виглядає, м'яко кажучи, негарно, але й створює певні незручності, обмежуючи доступ до вікна та псує враження від надихаючих вікон у підлогу з гарним виглядом.

Давайте розглянемо варінти опалення будинків з панорамним склінням, щоб це було красиво та тепло

Варіант №1. Внутрішньопідлоговий конвектор

В якості основного способу обігріву, а також для створення теплових завіс підійде система внутріпольних конвекторів. Обігрівач конструктивно являє собою теплообмінник, виконаний з мідних трубок, до яких кріпляться алюмінієві пластини. Весь цей вузол поміщається у металевий короб із оцинкованої або нержавіючої сталі.

Якщо Ви плануєте використовувати конвектор як основний та єдиний опалювальний прилад потрібно розглядати модель з вентилятором (примусова конвекція). Він значно потужніший за свою безвентиляторну версію.

Магістраль монтується вздовж панорамних вікон у підлогу (звідси і назва). Відстань від світлопроникної стіни становить 80-200 мм, що дає можливість теплим потокам вільно підніматися вгору, минаючи штори або інші доповнення конструкції, що захищає. Зверху встановлюються декоративні грати, які закривають прилади опалення, але не заважають теплому повітрі переміщатися. Керувати швидкістю обертання вентиляторів та регулювати температуру в приміщення допоможе термостат, який зазвичай встановлюють на рівні очей, так щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені.

Достоїнства такого виду опалення - непомітність, висока ефективність, різноманітність дизайнерських та технічних рішень. З недоліків слід зазначити вартість та відносну складність у догляді. Внутрішньопідлогові конвектори коштують значно дорожче за звичайні радіатори.

Купити конвектор «прихованого» типу установки фахівці рекомендують у таких ситуаціях:

  • «несумісність» традиційних радіаторних систем з вибраним дизайном приміщення;
  • відсутність «фізичної» можливості встановити батареї на стіну (панорамне скління, наприклад);
  • неможливість за певними причин використовувати традиційні системи теплої підлоги (особливості покриття).

Варіант №2. Вертикальний радіатор та внутрішньопідлоговий конвектор

Ефективною є комбінація внутрішньопідлогового конвектора і вертикального радіатора. Така комбінація зможе будь-якої пори року забезпечити теплом будь-яке приміщення. У такому випадку можна розглянути варіант внутрішньопідлоговий конвектор без вентилятора (з природною конвекцією), він створить надійний бар'єр на шляху холодних потоків повітря, а вертикальна батарея згенерує додаткове тепло вже у внутрішній частині простору.

Опалення панорамного вікна вертикальним радіатором та внутрішньопідлоговим конвектором

При реалізації проекту користувач зіткнеться з деякими незручностями. Насамперед – це необхідність прихованого монтажу, що набагато складніше порівняно із встановленням настінних приладів опалення. Крім того, доведеться виділити місце в кімнаті для монтажу радіатора. З іншого боку, така комбінація забезпечує достатній приплив тепла і коштує порівняно недорого.

Варіант №3. Внутрішньопідлоговий конвектор та тепла підлога

Не менш ефективним стане поєднання теплої підлоги та внутрішньопідлогових конвекторів. Серед її особливостей - рівномірний розподіл теплових потоків по всьому об'єму приміщення. Безперечним плюсом є і можливість цілодобової підтримки заданої температури в автоматичному режимі. При встановленні водяної теплої підлоги нівелюються складнощі, пов'язані з укладанням внутрішньопідлогових конвекторів, оскільки обидві системи передбачають необхідність прихованого монтажу.

З недоліків необхідно відзначити зростання витрат на електроенергію за умови вибору електричних матів для теплої підлоги. Але найбільше мінус – це повна залежність від енергомереж. У разі перебоїв у їхній роботі будинок залишиться без опалення.

Варіант №4. Теплий плінтус

За типом обігріву система схожа на внутрішньопідлоговий конвектор, але не вимагає прихованого монтажу. Джерела тепла встановлюються по периметру кімнати як основний варіант опалення або вздовж панорамного вікна для теплової завіси. Теплообмінник висотою 14 та шириною 3 сантиметри закривається декоративними накладками різних відтінків.

Опалення панорамного вікна теплим плінтусом

Серед основних переваг такого рішення - простота монтажу, естетичність і досить висока ефективність . Як і будь-якому іншому опалювальному приладу, теплому плінтусу властиві й недоліки. Максимальна довжина контуру не може перевищувати 15 метрів. Тому в приміщеннях із великим периметром доведеться монтувати два або більше контурів. Крім цього, закриті декоративні накладки перешкоджають вільному повітрообміну.

Варіант №5. Підлогові конвектори

Підлогові конвектори починають користуватися все більшою популярністю. Вони також добре підходять для опалення приміщень з вікнами в підлогу, тому що мають невелику висоту від 70 мм. Крім своєї ефективності підлогові конвектори мають естетичний вигляд та легко монтуються. Підключення труб, при нижньому підключенні, ховаються в ніжку і стають зовсім непомітними. У більшості випадків ці прилади працюють за принципом природної конвекції, можуть мати один і більше мідноалюмінієвих теплообмінників, захованих у металевий короб.

Опалення панорамного вікна підлоговим конвектором

Різноманітність варіантів виконання, колірних рішень допоможуть підібрати прилад під будь-який інтер'єр. Перевагою даного типу конвектора є виконання його у вигляді лави, у такому вигляді він зовсім не нагадує обігріву тель, виглядає модно і виконує додаткову корисну фукцію - місце для сидіння.

Коли немає можливості вбудувати фанкойл у підлогу, підлогові прилади - найкраще рішення.

Варіант №6. Низькі радіатори

Класичним способом опалення панорамних вікон або вікон з низькими підвіконнями вважаються низькі радіатори. Не дивлячись на те, що забудовники встановлюють стандартні панельні радіатори, які на тлі вікон у підлогу мають непривабливий вигляд, існують і естетичніші радіатори.

Опалення панорамного вікна низьким радіатором

Низькі радіатори мають висоту від 200 мм + ніжка для повного кріплення. Найбільш бюджетними варіантами будуть алюмінієві або сталеві прилади, але й зовнішній вигляд вони матимуть відповідний. Для того, щоб зробити панельні радіатори більш красивими, виробники придумали передні декоративні накладки повністю плоскі або пролинені.

Опалення панорамного вікна низьким радіатором

На особливу увагу заслуговують низькі дизайнерські радіатори, які гідні бути представлені на видному місці і можуть доповнити, а іноді й прикрасити інтер'єр.

Торгова марка
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Висота діапазон, мм
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
К-ть секцій
Рядність
Зовнішній вигляд
Різьбове з'єднання
Цвет
Форма трубки
Спосіб підключення
Країна виробник
Модель
Допомога