Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Конвектор-кондиціонер Опалення/Охолодження

JagaClimaCanal/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Глибина, мм80
KathermHK/
Торгова маркаKampmann Країна виробникНімеччина Глибина, мм130
Kermi KC281/130/1250/310
Торгова маркаKermi Країна виробникНімеччина Глибина, мм130
QSKHK
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Глибина, мм140

Зростаюча популярність на використання в дизайні великих площ скління, панорамних вікон, повністю скляних фасадів потребує розвитку та нових підходів в опаленні. Але не тільки. Досить складно спроектувати охолодження приміщення зі скляними фасадами, щоб зберегти естетичний зовнішній вигляд і не порушити концепцію дизайну в цілому.

У таких випадках якнайкраще підійдуть вбудовані в підлогу конвектори-кондиціонери. Вони непомітні, оскільки єдиною їхньою видимою частиною є декоративна решітка. Але при цьому вони чудово справляються з двома основними завданнями – опаленням та охолодженням приміщення.

Зазвичай конвектори, призначені для опалення та охолодження приміщення, працюють з вентилятором, тобто за принципом примусової конвекції.

У зимовий період конвектор працює на опалення. Він успішно створює теплову завісу і не дозволяє холодному повітрі проникати в приміщення, а також маючи велику теплову потужність, конвектор відмінно підходить для опалення приміщення з великою площею.

У літній період вбудований конвектор-кондиціонер працює на охолодження. У приміщеннях з великими вікнами та потраплянням прямих сонячних променів, весь привіконний простір дуже нагрівається. І в цьому випадку конвектор створюватиме завісу, але вже проти проникнення в приміщення гарячого повітря. Крім того, вентилятор буде успішно створювати рух та обмін гарячого та холодного повітря, і тим самим дозволить швидко охолоджувати повітря.

Деякі моделі охолоджуючих конвекторів можуть монтуватися в стіну, що дозволяє вирішити питання опалення та охолодження для приміщень з малою глибиною стяжки для підлоги.

Теплова потужність при обігріві у конвектрів-кондиціонерів вище, ніж при охолодженні.

Дізнатися більше, а також купити внутрішньопідлоговий конвектор-кондиціонер можна в нашій Студії Тепла.

Конвектори кондиціонери

Торгова марка
Тип товару
Тип конвекції
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Країна виробник
Допомога