Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фарбування радіаторів опалення

В останні роки ми все частіше стикаємося з клієнтами, готовими приймати нестандартні рішення і бажаючими створювати абсолютно неповторний інтер'єр. Деякі з таких клієнтів замовляють дорогі дизайнерські радіатори. Деякі вибирають радіатори опалення нестандартних розмірів. Але найбільшою популярністю у створенні неповторних опалювальних приладів користується метод фарбування радіаторів опалення в колір свого дизайну інтер'єру.

Фарбування батарей опалення – це недорогий та ефективний спосіб перетворити опалення.

Більшість виробників пропонують як свою власну неповторну гамму кольорів для фінішного покриття радіаторів опалення, так і можливість фарбування батарей у будь-який колір із популярної світової палітри RAL.

Сьогодні існує можливість якісного довговічного фарбування практично всіх типів опалювальних приладів: алюмінієвих радіаторів, біметалічних батарей, сталевих, чавунних і навіть дерев'яних. Фарбуються як секційне, так і панельні батареї.

Якщо Ви не встигли з яких-небудь причин замовити фарбування опалювального приладу на заводі виробника, не засмучуйтесь. Фахівці Студії Тепла допоможуть підібрати потрібний колір та організують фарбування радіатора згідно з технологією за температури 180-200 градусів С, яка передбачає подальше використання приладу у високотемпературних режимах.

У даному розділі немає товарів для продажу. Тут представлені фотографії деяких реалізованих нами проектів. Дивіться, задавайте питання та замовляйте фарбування радіаторів опалення спеціалістам Студії Тепла. Фарбування радіаторів опалення здійснюється у Києві, щоб дізнатися ціну, вам необхідно зв'язатися з нами та повідомити розмір радіатора опалення.

Переглянути кольори класичної палітри RAL можна на офіційному сайті за посиланням RAL Classic.

Фарбування радіаторів опалення

Тип товару
Цвет
Країна виробник
Показуємо різницю в глянцевій, матовій та структурній фарбі.

Показуємо різницю в глянцевій, матовій та структурній фарбі.