Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Конвектори опалення на стіну

JagaKnockonwood/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм300
W.KE.75.300.1000
Торгова маркаPolvax Країна виробникПольща Висота, мм300
SPh-50/100(ral1013)+301R
Carrera | SPR Stone Настенные конвектора из камня
Знижка 10%
Акція
24 204 Грн. 21 783 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм500
WR_1510025_WS
Carrera | Настенные конвекторыCarrera | Настенные конвекторы
Знижка 10%
Акція
11 423 Грн. 10 280 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм250

Настінні конвектори опалення відрізняються від сталевих радіаторів опалення насамперед своєю конструкцією. Вони споживають значно менший об'єм теплоносія, що дозволяє значно економити на опаленні. А завдяки використанню мідно-алюмінієвого теплообмінника, який має високу теплопровідність, можна максимально швидко реагувати та регулювати зміну температури у приміщенні. Це також допомагає економити на опаленні, особливо при використанні приладів для автоматичного регулювання.

Здебільшого конвектори настінні виробляються зі сталі, але так само деякі виробники пропонують дерев'яні моделі конвекторів.

Стандартно сталеві конвектори опалення мають білий колір, але за бажанням замовника, виробники можуть виконати кожух приладу в будь-якому кольорі RAL. Деякі з них навіть можуть виконати на лицьовій панелі малюнок, що перетворить Ваш опалювальний прилад на витвір мистецтва.

Дізнатися більше та купити настінний конвектор опалення можна в нашій Студії Тепла. Також запрошуємо Вас відвідати нашу виставку конвекторів, де представлені провідні виробники України та Європи, такі як ТМ Carrera, Polvax, ТМ Конвектор, Verano, Mohlenhoff, Jaga, Minib та інші.

Торгова марка
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Висота діапазон, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Зовнішній вигляд
Країна виробник
Допомога