Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Настінні конвектори

JagaKnockonwood/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм300
Strada1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм200
W.KE.75.300.1000
Торгова маркаPolvax Країна виробникПольща Висота, мм300
SPh-50/100(ral1013)+301R
Carrera | SPR Stone Настенные конвектора из камня
Знижка 10%
Акція
24 204 Грн. 21 783 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм500
КV.W.245.750.90
Торгова маркаPolvax Країна виробникУкраїна Глибина, мм90
WR_1510025_WS
Carrera | Настенные конвекторыCarrera | Настенные конвекторы
Знижка 10%
Акція
11 423 Грн. 10 280 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм250
BR18100W
Carrera | Плинтусные конвекторы
Знижка 10%
Акція
4 501 Грн. 4 051 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм180
DV277508
Carrera DV | Цокольные конвекторы
Знижка 10%
Акція
14 352 Грн. 12 917 Грн.
Торгова маркаCarrera Країна виробникУкраїна Висота, мм80

У розділі «Настінні конвектори опалення» ми представляємо Вашій увазі радіатори з класичним настінним кріпленням, а також моделі конвекторів, які різними способами монтуються в стіни, або в стіни та підвіконня одночасно.

Настінні конвектори опалення відрізняються від класичних радіаторів опалення насамперед своєю конструкцією. Використання мідно-алюмінієвого теплообмінника допомагає заощаджувати на опаленні, оскільки використовується набагато менший об'єм теплоносія. А також висока теплопровідність дозволяє максимально швидко реагувати на зміну та регулювати температуру приміщення. Ефективним є і використання приладів для автоматичного регулювання температури.

Здебільшого конвектори настінні виробляються зі сталі, але деякі виробники так само пропонують дерев'яні конвектори. Обов'язково рекомендуємо ознайомитися з внутріпольними конвекторами.

Стандартно сталеві конвектори опалення мають білий колір, але за бажанням замовника виробники можуть виконати кожух приладу в будь-якому кольорі RAL. Деякі з них навіть можуть виконати на лицьовій панелі малюнок, що перетворить Ваш опалювальний прилад на витвір мистецтва. Настінні конвектори належать до сегменту водяні конвектори опалення.

Внутрішньостінні моделі конвекторів опалення допомагають вирішити питання опалення в приміщеннях з великими площами скління та з незначним рівнем глибини підлоги. А також за наявності широких підвіконь вони допомагають максимально ефективно використовувати простір і водночас створити теплову завісу від холодного повітря.

Дізнатися більше і купити настінні конвектори опалення або модель, що вбудовується в стіну, можна у нашої Студії Тепла. А також запрошуємо на нашу виставку конвекторів, де представлені провідні виробники України та Європи, такі як ТМ Carrera, Polvax, ТМ Конвектор, Verano, Mohlenhoff, Jaga, Minib та інші.

Торгова марка
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Висота діапазон, мм
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Зовнішній вигляд
Країна виробник
Допомога