Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Вбудовані у стіну конвектори опалення

Одним з видів настінних конвекторів можна виділити конвектори, які монтуються в стіну, оскільки вони єдині у всьому роді.

Внутрішньостінні конвектори опалення допомагають вирішити питання опалення в приміщеннях з великими площами скління та з незначним рівнем глибини підлоги. Вони можуть також монтуватися в меблі, якщо немає можливості встановити конвектор у нішу у стіні.

Здебільшого внутрішньостінні конвектори виготовляються зі сталі, і працюють з вентилятором, тобто за принципом примусової конвекції. Так само готовим для монтажу в стіну може бути конвектор-кондиціонер, який працює як на опалення так і на охолодження приміщення.

Внутрішньостінні конвектори опалення, як і більшість вбудованих конвекторів, відрізняються своєю економічністю. Використання мідно-алюмінієвого теплообмінника допомагає заощаджувати на опаленні, оскільки використовується набагато менший об'єм теплоносія. Економія досягається і завдяки високій теплопровідності теплообмінника, що дозволяє максимально швидко реагувати на зміну та регулювати температуру приміщення, особливо при використанні приладів для автоматичного регулювання температури.

Дізнатися більше та купити внутрішньостінний конвектор опалення можна у нашої Студії Тепла. Також запрошуємо на нашу виставку конвекторів, де представлені провідні виробники України та Європи, такі як ТМ Carrera, Polvax, ТМ Конвектор, Verano, Mohlenhoff, Jaga, Minib та інші.

Торгова марка
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Країна виробник
Допомога