Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фильтры товаров
Тип товару
Висота
Висота діапазон, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Рядність
Зовнішній вигляд
Форма трубки
Спосіб підключення
Країна виробник

Accuro-Korle

AKCascade/1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникАнглія Висота, мм1000
AKCadenceM/
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникАнглія Висота, мм750
AKCadenceW/1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникАнглія Висота, мм1000
AKCenturion/1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм240
AKCaptiva/1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм500
AKCaftan1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм790
AKAxis
208 979 Грн.
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм1500
AKBreeze
481 162 Грн.
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм495
AKBermuda
1 215 009 Грн.
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм985
AKDahlia/1
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм575
AKAce
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм590
AKIMPULSEB
Торгова маркаAccuro-Korle Країна виробникТуреччина Висота, мм1500

Опалювальні прилади в будь-якому просторі, чи то робоче місце, чи великий будинок, чи невелика квартира, відіграють ключову роль. Минув час, коли доводилося приховувати радіатори опалення через їхню непривабливість. Модельний ряд дизайнерських радіаторів і Accuro-Korle являють собою справжній витвір мистецтва.

Професійна команда компанії Korle-Radiator з 2000 року виробляє дизайнерські радіатори опалення та рушникосушки з нержавіючої сталі під торговою маркою Accuro-Korle. Усі радіатори виготовляються в ручну висококваліфікованими майстрами, і кожен прилад проходить випробування контролю якості. Принцип компанії Korle створювати прилади опалення найвищої якості з максимальною функціональністю, довговічним терміном служби та привабливим зовнішнім виглядом.

Для виготовлення радіаторів Accuro-Korle використовується лише найвищий сорт твердої нержавіючої сталі. Застосування чистої нержавіючої сталі дозволяє без застосування фарби та лаків отримати неймовірний природний блиск та сяйво радіаторів. Декоративні кільця в деяких моделях дизайну радіаторів Accuro-Korle виготовлені з нікельованої або полірованої латуні. Зварювання всіх швів радіаторів відбувається за передовою технологією "ТІГ" з використанням газоподібного аргону, щоб уникнути витоку. Усі прилади опалення випробувані щонайменше на 16 бар.

Перевагами радіаторів Accuro-Korle, виготовлених з нержавіючої сталі, є стійкість до корозійних властивостей води, які погіршують функціональність радіатора. Також кальцій, що міститься у воді, призводить до лущення і бульбашистості поверхні гальванічних і пофарбованих поверхонь радіаторів, модельний ряд радіаторів Accuro-Korle виробляється без використання лаків і фарби.

На сайті Студії Тепла ви знайдете весь модельний ряд дизайнерських радіаторів Accuro-Korle. Зв'яжіться з нами та ми відповімо на Ваші запитання та підкажемо актуальні ціни.

 Accuro Korle радіатори