Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Adarad

AN350
Торгова маркаAdarad Країна виробникТуреччина Висота, мм350 (510)
AO582
Торгова маркаAdarad Країна виробникТуреччина Висота, мм582 (750)
AC600
Торгова маркаAdarad Країна виробникТуреччина Висота, мм600 (750)
AF600
Торгова маркаAdarad Країна виробникТуреччина Висота, мм600 (765)
AA500
Торгова маркаAdarad Країна виробникТуреччина Висота, мм500 (645)

Ливарний завод Adarad, розташований в Туреччині, у місті Бурса-Анкара, неподалік промислової зони Інегел. Adarad є однією з провідних компаній в Європі в галузі опалювальної промисловості. Adarad виробляє продукцію для центральних систем опалення, таку як чавунні радіатори, центральні котли, газові плити, обігрівачі та каміни. Більшість продукції Adarad реалізує в Європі, експортує на Близький схід та Північну Африку.

Чавунні радіатори Adarad відрізняються своєю красою та надійністю. Їх можна встановлювати у системах опалення як житлових будинків, так і адміністративних будівель. Вони довговічні та стійкі до корозії. Чавунні радіатори характеризуються високою продуктивністю (тепловіддачею). А завдяки зовнішньому вигляду «під старовину», ці радіатори можуть кардинально змінити простір і зрадити йому палацовий шик і витонченість.

Колірні рішення для дизайнерських чавунних радіаторів Adarad обмежуються лише Вашою фантазією. Чавунні радіатори Adarad поставляються в ґрунті, готовому для фарбування в будь-який колір RAL, і навіть комбінованого фарбування в більш ніж один колір.

Щоб отримати консультацію та дізнатися актуальні ціни на чавунні радіатори Adarad зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами вказаними в розділі контакти або напишіть на пошту Студії Тепла.

Adarad радіатори

Тип товару
Висота
Висота діапазон, мм
Довжина
Зовнішній вигляд
Спосіб підключення
Країна виробник