Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Irsap

Irsap - італійська компанія, яка була заснована в 1963 році в місті Аркуа Полезіне провінції Ровіго. Діяльність її починалася з виробництва радіаторів із штампувальної сталі. У той час, коли трубчасті радіатори опалення були ще не відомі в Італії, Irsap представляє світу Tesi (1967 рік). Потім у 1981 році компанія продовжує новаторство і першою в Італії випускає радіатор-рушникосушку для ванної Novo. Це допомагає змінити відношення до опалювальних приладів клієнтами. Вони бачать, що радіатор опалення може бути частиною інтер'єру і повноцінно доповнювати і прикрашати його. Ще одним напрямком діяльності компанії є виробництво обладнання для кондиціювання повітря, а саме дизайн-кондиціонерів.

Постійний пошук індивідуальних рішень, нових кольорів та варіацій розмірів, розширення модельного ряду допомагає компанії стабільно розвиватися та задовольняти потреби різних клієнтів.

Колекція Teshi з 1970 років є радіаторами з унікальною обробкою, незвичайними формами і функціональністю. Гладкі сяючі поверхні змінюються матовими бархатистими. Золото змінюється сріблом, яскраві кольори переходять у м'яку пастель.

На нашому сайті представлені радіатори Irsap з цінами та детальними характеристиками. Щоб отримати відповіді на запитання та оформлення замовлення, телефонуйте нашим фахівцям за телефонами вказаними в розділі контакти або пишіть на пошту. Купити радіатори Irsap за допомогою наших фахівців вам буде легко та вигідно.

Тип товару
Висота
Висота діапазон, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
К-ть секцій
Рядність
Зовнішній вигляд
Форма трубки
Спосіб підключення
Країна виробник