Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фильтры товаров
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Висота діапазон, мм
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Зовнішній вигляд
Спосіб підключення
Країна виробник

Jaga

JagaMini1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм80
JagaKnockonwood/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм300
JagaPlay/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм350
LineaPlus254
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм650
Strada1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм200
JagaMiniCanal/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Глибина, мм90
Tempo1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм200
JagaGeoH/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм600
GEVW1
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Висота, мм1500
JagaClimaCanal/
Торгова маркаJaga Країна виробникБельгія Глибина, мм80

Компанія Jaga була заснована в 1962 році в Бельгії. Майже 55 річний досвід інновацій у виробництві радіаторів відображається на сьогоднішній день у цифрі - 100 000 декоративних радіаторів на рік. У колекції Jaga мають місце різноманітні фактури, форми, матеріали та колірні рішення. Усі опалювальні прилади Jaga мають власний характер. Елегантний Jaga Accolade, вражаючий Geo, високопродуктивний Strada, легендарний Ігуана. Не дивно, що Jaga має безліч нагород у сфері дизайну. Гордістю Jaga є постійні інновації у технологіях та дизайні. Але це не єдиний аспект. Jaga піклується і про екологію. Так модельний ряд Low H2O виготовляється із стовідсотково перероблюваних матеріалів, має тривалий термін служби та є енергозберігаючими. Фарбування радіаторів Jaga теж проходить екологічним чином без використання розчинників. І цих екологічних норм Jaga дотримується вже понад 30 років, за довго до виникнення норм, що говорить про високу свідомість та відповідальність. Задоволений клієнт – це основний пріоритет у діяльності компанії. Тому Jaga стежить за дотриманням високих вимог щодо якості своєї продукції.

Jaga також представляє велику кількість низьких радіаторів опалення для приміщень з низьким підвіконним простором. Моделі Jaga Mini, Linea Plus та топова модель Jaga Strada підкреслять красу вашого приміщення, паралельно створюючи комфорт.

На нашому сайті ви знайдете модельний ряд дизайнерських радіаторів та повний каталог конвекторів опалення Jaga, їх ціни та характеристики. Купити конвектори та радіатори Jaga за допомогою наших фахівців вам буде легко та вигідно.