Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Конвектор

Внутрішньопідлогові конвектори опалення під торговою маркою «Конвектор» виготовляються в Кіровограді. Основною метою компанії є забезпечення попиту, що росте, у вбудовуваних приладах опалення високої якості за розумною ціною. Для виробництва фанкойлів компанія «Конвектор» використовує високоякісні комплектуючі від провідних європейських виробників.

Асортимент продукції компанії «Конвектор» включає внутрішньопідлогові фанкойли (конвектори) з природною та примусовою конвекцією, конвектори підлогові з природною конвекцією, конвектори настінні з природною та примусовою конвекцією.

Мода диктує своє. З кожним днем все більше зустрічаємо інтер'єри зі скляними фасадами, панорамними вікнами, скляними переходами. Для опалення таких приміщень вбудовані фанкойли ідеальне рішення. Вони м'яко доповнюють покриття для підлоги і залишають панорамний вигляд незмінним. Ще однією великою перевагою фанкойлів «Конвектор» є швидке реагування на перепади температур, порівняно з батареями опалення.

Залежно від параметрів Вашого приміщення можна вибирати конвектори з природною конвекцією або конвектори з вентилятором, теплова потужність яких до 2-2,5 разів більша.

Ціни та характеристики опалювальних приладів «Конвектор» наведено на сайті. Для правильного підбору конвектора опалення звертайтесь до спеціалістів нашого магазину за телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Тип товару
Висота
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Країна виробник