Тепло для всіх, дизайн для кожного!

1Акуратно запакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
2Заповнити заяву про повернення, додану до замовлення.
3Додати копію касового чека, вказати спосіб повернення коштів (поштовий переказ або перерахуванням на банківський рахунок).
4Надіслати поштою за адресою:
04073, м. Київ,
вул. Кирилівська 160а,
офіс 901
5Після відправки посилки, сповістіть нас будь-ласка про це, написавши лист на електронну пошту t_studio@ukr.net

Підстави для повернення та обміну товарів

 
Покупець має право здійснити повернення Товару (Повернення Товару провадиться, якщо зазначений Товар не був у вжитку, збережені його споживчі властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд тощо), без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання Товару безпосередньо від продавця або осіб, які представляють Продавця.

Для повернення товару Вам необхідно подати документ, що підтверджує факт та умови його придбання, а також заповнити заяву на повернення товару.
 
 
Повернення Товару, у разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умовам Замовлення, що виникли з вини Продавця:

У разі якщо Товар передано Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця щодо асортименту, комплектності, кількості Товару, Ви маєте право сповістити Продавця (не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару та повернення сплачених коштів. У цьому випадку Товар має бути повернений Продавцю із збереженням первозданного товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно подати документ, що підтверджує факт та умови його придбання.

Для здійснення повернення необхідно заповнити заяву на повернення товару.

Вище описано нашу політику повернення та обміну товарів, яка відповідає вимогам законодавста. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ТОВАРИ ВИГОТОВЛЕНННЯ ПО ІНДИВІДУАЛЬНИМ РОЗМІРАМ АБО ТОВАРИ "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ" ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.