Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Вбудований у підвіконня конвектор Polvax KV.W

КV.W.245.750.90
Наведіть на картинку для збільшення
15 185 Грн.
+
Торгова маркаPolvax Глибина, мм90 Довжина, мм750 Тепловіддача, Вт486
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Вбудований у підвіконня конвектор Polvax KV.W

Крокуючи в ногу з часом і потребами ринку Торгова марка Polvax виробляє високоякісні опалювальні прилади конвекторного типу. Одним з таких приладів є Підвіконний конвектор KV.W. В епоху вдосконалень та бажання максимально якісно використовувати простір не захаращуючи його, опалювальні прилади, що вбудовуються у підвіконня, є досить цікавим рішенням.

Працюють підвіконні радіатори з вентилятором з використанням примусової конвекції. Вентилятор, що знаходиться ближче до вікна, інтенсивно затягує холодне повітря в конвектор через верхній отвір з гратами. Прогріте в теплообміннику повітря, за допомогою того ж вентилятора прямує до приміщення через бічний отвір з ґратами. Працюючи з вимкненими вентиляторами застосовується природна конвекція, але використовуючи вентилятори теплопродуктивність підвищується більш ніж удвічі.

ТМ Polvax пропонує також підвіконні конвектори для приміщень з підвищеною вологістю (модель з дренажною системою) та моделі з підвищеною тепловіддачею (моделі з похилим теплообмінником PLUS). Також ви можете ознайомитися з усіма конвекторами вбудованими в підвіконня.

Основні функції конвекторів Polvax з примусовою конвекцією це рівномірний розподіл температури повітря в приміщенні, захист від утворення конденсату, запобігання потраплянню холодного повітря в будинок.

Характеристики товара

Торгова марка:
Polvax
Країна виробник:
Україна
Тип товару:
Конвектор вбудований у стіну
Глибина, мм:
90
Довжина, мм:
750
Ширина, мм:
245
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
486
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Гарантія:
10
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Возможно вас заинтересуют