Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Система розумного дому Smart Home iT600

Компанія SALUS Controls – сучасна компанія, яка працює над задоволенням потреб своїх клієнтів отримати інноваційні рішення в керуванні системами опалення.

Основні завдання, які ставить перед собою компанія SALUS:

 • Простота в установці
 • Зручне управління
 • Висока якість та надійність
 • Комфорт та економія для користувача

Бездротова система керування iT600 Smart Home дозволяє керувати опаленням у вашому будинку, перебуваючи за його межами. Для цього потрібно встановити програму Salus Smart Home, яка з кожним роком стає все зручнішою та зрозумілішою у користування.

Принцип роботи

Основним елементом даної системи є координатор мережі (шлюз), він організовує та розподіляє між елементами мережі IP-адреси, надалі керує роботою всіх пристроїв. До координатора Zigbee можна підключити до 30 терморегуляторів.

У кожній кімнаті встановлюється терморегулятор, який зніматиме показання температури до приміщення та порівнюватиме її з тією, що була задана Вами. Залежно від показань відправляє команди підключеним пристроям: тепла підлога, термоголовка, сервопривід чи котел. У свою чергу виконуючі пристрої виконують поставлене перед ними завдання та збільшують або зменшують подачу теплоносія.

 

Для управління радіаторним опаленням нам знадобиться:

 1. Універсальний інтернет шлюз  Salus UGE600
 2. Цифровий термостат Salus
 3. Термоголовка Salus
 4. Безкоштовний додаток для Вашого смартфона SALUS Smart Home

Для управління конвекторним опаленням нам знадобиться:

 1. Універсальний інтернет шлюз  Salus UGE600
 2. Цифровий термостат Salus FC 600
 3. Модуль регулятора Salus FC600-M 0-10V (для конвекторів з вентиляторами постійного струму)
 4. Безкоштовний додаток для Вашого смартфона SALUS Smart Home

Встановлюємо шлюз --> монтуємо термостат і підключаємо його до шлюзу --> встановлюємо термоголовки на радіатори та підключаємо їх до термостату --> керуємо системою за допомогою програми SALUS Smart Home на смартфоні (шлюз отримує завдання, розподіляє її за термостатами, термостат дає команду термоголовкам, термоголовка збільшує або зменшує подачу теплоносія в радіатор)

Торгова марка
Зовнішній вигляд
Цвет