Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Zehnder

Радіатори опалення Zehnder родом з Німеччини. Історія компанії почалася понад сто років тому, ще в 1895 році. Якоб Цендер відкрив у швейцарському містечку Греніхен майстерню з ремонту та продажу велосипедів, пральних, швейних та друкарських машин. Управління сімейним бізнесом переходить від покоління до покоління. І в 20-х роках минулого століття брати Цендери винаходять та запускають у виробництво легкі мотоцикли. Ще через кілька років, працюючи над удосконаленням системи охолодження мотоцикла, створюється перший у світі трубчастий радіатор (Zehnder Charleston). Цей новий прилад опалення вигідно відрізнявся від тодішніх чавунних радіаторів своєю легкістю, підвищеною тепловіддачею і, звичайно ж, більш привабливою зовнішністю. Тоді ж новий винахід сталевий трубчастий радіатор був запатентований.

Далі був стабільний розвиток, експорт трубчастих радіаторів до Німеччини, початок виробництва радіаторів з плоскими трубами, відкриття представництва в Німеччині. У 80-х роках, після злиття з німецькою компанією Beutler, компанія зайняла ще сильнішу і стабільнішу позицію на ранку опалення Європи. Тоді ж Zehnder представив світу свою першу рушникосушарку Zehnder Universal. 80-ті роки для компанії Zehnder також ознаменувалися випуском дизайнерських радіаторів опалення.

Трубчастий радіатор Zehnder вже відсвяткував своє 85-річчя. Як і багато років тому він займає лідируючі позиції. Про що це каже? Про те, що клієнти гідно оцінили якість приладів Zehnder, їхню вірну службу та зовнішню красу.

Ознайомитись з цінами на опалювальні прилади Zehnder можна на нашому сайті. Більш детальну консультацію з радістю нададуть фахівці з телефонів, зазначених у контактах.

Тип товару
Висота
Висота діапазон, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
К-ть секцій
Рядність
Зовнішній вигляд
Форма трубки
Спосіб підключення
Країна виробник