Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Радіатор вертикальний Arbonia Heizwand

Знижка 15%
Наведіть на картинку для збільшення
25 478 Грн.
21 656 Грн.
Ви економите: 3 822 Грн. (15%)
+
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Радіатор вертикальний Arbonia Heizwand

Нагрівальні стінки Arbonia Heizwand мають вишуканий дизайн. Прямі лінії поєднуються із згладженими лініями кутів. Його ненав'язливість дозволяє легко вписати радіатор Heizwand в інтер'єр із будь-яким дизайном, а можливість фарбування приладу в будь-який колір палітри RAL дає безмежні можливості Вашої фантазії щодо створення особливого опалювального приладу.

До явних переваг нагрівальних панелей Heizwand можна віднести можливість виготовлення нестандартних моделей – вигнутих (плавний радіус) по горизонталі, з одним і більше поворотним кутами по вертикалі, з одним і більше поворотними кутами по горизонталі, з вертикальними скосом, з додатковими горизонтальними і вертикальними тримачами рушників. Також пропонуємо ознайомитися з трубчастим радіатором Arbonia Rohrenradiatoren.

Слід зазначити, що високі технології дозволяють виготовляти нагрівальні стінки Heizwand за індивідуальним замовленням з точністю до міліметра. Панелі Arbonia Heizwand є штучним виробом і у стандартному варіанті поставляються з високоякісним фінішним покриттям білого кольору (RAL 9016). Нагрівальні панелі Heizwand поділяються на два основні типи вертикальні та горизонтальні. Вони у свою чергу можуть бути виконані у вентильному та простому варіанті.

Загалом стінки Heizwand складаються із сталевих труб прямокутного перерізу розміром 70х11х1,5 мм, для стандартного варіанту з робочим тиском 6 бар, та 70х11х2,0 мм для посиленого варіанту з робочим тиском 10 бар. Нагрівальні панелі Arbonia Heizwand можуть бути з конвективним ребра або без нього.

Типи вертикальних панелей Heizwand:

HVN10, HVN11, HVN20, HVN22 без вентильної системи,
HVV10, HVV11, HVV20, HVV22 у вентильному виконанні.

Типи горизонтальних панелей Heizwand:

HHN10, HHN11, HHN20, HHN21, HHN22 без вентильної системи,
HHV10, HHV11, HHV20, HHV21, HHV22 у вентильному виконанні.

У стандартному виконанні радіатори Heizwand поставляються з робочим тиском 6 бар (випробувальний тиск 7,8 бар). За додаткову плату можливе виконання радіаторів Heizwand, посилених з робочим тиском 10 бар (випробувальний тиск 13 бар).

У комплект поставки радіаторів Arbonia Heizwand входить:

- нагрівальна стінка Arbonia Heizwand в захисній упаковці,
- підвісні накладки для настінного кріплення приварені зі зворотного боку нагрівальної панелі,
- при замовленні з муфтою 4х1/ 2 до комплекту поставки включені заглушка та клапани для подачі повітря, встановлені на заводі.

Кріплення

Зі схемами розташування та кількістю накладок можна детальніше ознайомитися в закладці «Завантажити файли».

Покриття

Сталеві радіатори Arboniaмають блискуче двошарове лакофарбове покриття, яке не виділяє шкідливих речовин та екологічно нешкідливе. Фарбування опалювальних приладів Arbonia відповідає стандарту DIN 55900 (грунтовка плюс порошкове напилення). Стандартний колір нагрівальних панелей Arbonia Heizwand білий (RAL 9016). За бажанням клієнт може вибрати колір радіатора із кольорової гами Arbonia або будь-який колір палітри RAL.

Підключення

Нагрівальні панелі Heizwandможуть мати двотрубне та однотрубне підключення. Двотрубне підключення може мати діаметр 1/2, 3/8, 3/4, однотрубне – 1/2. З більш детальним описом схем підключення можна ознайомитись у закладці «Завантажити файли».
25.01 2 місце Arbonia Heizwand

Документація

Технічні дані Arbonia Heizwand Вертикальні (heizwand_hv.pdf, 623 Kb) [Завантажити]

Технічні дані Arbonia Heizwand Горизонтальні (heizwand_hh.pdf, 422 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Arbonia
Країна виробник:
Швейцарія
Матеріал:
Сталь
Робочий тиск, Бар:
6
Спосіб підключення:
Бокове підключення
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Можливо вас зацікавлять