Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Danfoss RLV-S кутовий запірний клапан

Наведіть на картинку для збільшення
437 Грн.
+
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Danfoss RLV-S кутовий запірний клапан

Клапан запірний кутовий RLV-S - призначений для застосування, як правило, у двотрубних насосних системах водяного опалення для відключення окремого опалювального приладу для його демонтажу або технічного обслуговування без випорожнення всієї системи.

Danfoss RLV-S випускаються у двох модифікаціях: прямий та кутовий. Клапани виготовляються із чистої латуні з нікелевим покриттям. З заводу клапани Danfoss RLV-S поставляються у повністю відкритому положенні. Пропускна здатність клапанів у відкритому положенні: Kvs = 2,5 м3/год - для клапана діаметром?”. Габаритні та приєднувальні розміри відповідають стандарту DIN 3842-1.

Клапан RLV S може бути укомплектований краном, що призначений для спорожнення опалювального приладу або заповнення його водою. Щоб встановити спускний кран, необхідно зняти кришку перекрити клапан, а потім навернути на нього спускний кран. Після встановлення кран можна відкрити для зливу води поворотом вліво квадратного штифта у верхній частині.

Для зручності використання шлангова насадка крана може повертатися в усіх напрямках. Спускний кран виготовляється з латуні (без покриття).

Характеристики товара

Торгова марка:
Danfoss
Країна виробник:
Данія
Тип товару:
Клапан запірний
Тип крана:
Кутовий
З'єднувальний розмір:
1/2
Гарантія:
2
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук