Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super Aleternum

Знижка 15%
Наведіть на картинку для збільшення
559 Грн.
475 Грн.
Ви економите: 84 Грн. (15%)
+
Торгова маркаFondital Висота, мм350 Довжина, мм80 Тепловіддача, Вт144
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Полная комплектация Fondital Calidor Super Aletern
В полную комплектацию должны входит кронштейны для присоединения радиатора к стене. По умолчанию, вход в радиатор 1", для того чтобы перейти с 1" на 1/2" или 3/4" радиаторного крана и трубы, которая будет подводиться к батареи от стояка (контура), нужен монтажный комплект (футорки). А также нужны радиаторные краны с американкой для присоединения трубы к радиатору или полный радиаторный комплект, который состоит из подачи, обратки и термостатической головки. Более подробно узнать какая комплектация нужна, вы можете в нашей статье полная комплектация для подключения алюминиевого радиатора.
 • Усе про товар
 • Опис
 • Документація
 • Характеристики
 • Відгуки

Опис товару Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super Aleternum

Компанія Fondital ставить найвищі вимоги до контролю якості продукції. Кожен етап виробництва, починаючи від сплаву алюмінію до фарбування та пакування радіаторів, піддається ретельному контролю. Такий підхід дозволив ТМ Fondital досягти найвищої якості продукції, в тому числі і алюмінієвих опалювальних батарей, що підтверджується характеристиками, тривалим терміном служби та довірою клієнтів.

Основною відмінністю цієї моделі від своїх побратимів Calidor S5 і Calidor Super є застосування запатентованого антикорозійного покриття Aleternum (спеціальний склад смол), яке захищає внутрішню поверхню алюмінієвих радіаторів Fondital Calidor Super Aleternum від агресивних речовин неякісного теплоносія та перешкоджає утворенню корозії. Також всі радіатори з покриттям Aleternum витримують більш високий тиск.

Модель алюмінієвого радіатора Calidor Super Aleternum має інноваційну структуру ребра, яка дозволяє отримати підвищену тепловіддачу. Шість рядів бічних ребер «шахового» типу та два отвори на задній поверхні забезпечують збільшений конвекційний теплообмін та більшу теплопродуктивність при менших розмірах та вазі радіатора опалення.

Алюмінієві радіатори опалення Fondital виробляються шляхом безперервного лиття. Це дозволяє уникнути утворення сегрегацій, оксидів та нальоту на поверхні, та збільшити термін служби та продуктивність опалювального приладу.

Алюмінієвий радіатор Calidor Super Aleternum має класичний зовнішній вигляд з однією пелюсткою у верхній частині радіатора та заокругленим верхом.

Поетапний метод фарбування секцій дозволяє досягти ідеального зовнішнього вигляду, стійкості до зміни кольору та довговічності. Стандартний колір забарвлення алюмінієвих радіаторів Fondital білий (RAL 9010). За бажанням клієнта прилад може бути виконаний у будь-якому кольорі RAL.

Виконаний у таких розмірах: висота від 350 до 800 мм, ширина 97 мм, довжина 80 мм.

Технічні характеристики радіатора Fondital Calidor Super Aleternum

Таблиця: Технічні характеристики

Назва моделі Висота

Ширіна/
Глибина

Довжина Міжосьова
відстань
Ємність, л Тепловіддача ΔT 70°C, Ват
Fondital Calidor Super Aleternum 350 407 97 80 350 0,24 144,6
Fondital Calidor Super Aleternum 500 557 97 80 500 0,3 193,5

 

Ще одним нововведенням ТМ Fondital є інноваційна заглушка, яка не приварюється, чим усуваються проблеми із задирками в нижній частині радіатора. Заглушка виготовляється із сталі, покритої шаром алюмінію, а також піддається антикорозійній обробці Aleternum.

Сильні сторони радіатора Fondital Calidor Super Aleternum:

 • 100% обробка радіатора, що захищає його від корозії
 • мінімальні вимоги до кислотності теплоносія  - як правило, алюмінієві батареї вимагають кислотностіть теплоносія, яка знаходиться в діапазоні 7-8 pH. Завдяки обробці Aleternum таких обмежень більше не існують, радіатори будуть без проблем використовуватися в системах, де кислотність прагне високих показників.
 • не накопичується водень
 • працює навіть на воді, яка містить хлориди
 • стійкий до засмічень, а отже - рівномірно прогрівається
 • Запентований зовнішній вигляд батареї
 • Інноваційна структура ребра, яка дозволяє отримати більшу теплову потужність при менших габаритах та вазі приладу
 • Отвори на задній стінці збільшують конвекційний теплообмін
 • Робочий тиск - 16 бар
 • Проста установка

Всі радіатори моделі CALIDOR забезпечуються 10-річною гарантією з дати встановлення на всі види виробничих дефектів за умови, що установка зроблена кваліфікованим фахівцем з дотриманням усіх вимог діючих норм монтажу та рекомендацій виробника щодо встановлення, експлуатації, а також при правильному обслуговуванні.

Радіатор Fondital Calidor Super Aleternum виготовляється у розмірі 350 і 500 мм.

ЦяРекомендації з монтажу Fondital Calidor Super Aleternum модель радіатора виробляється в розмірі з міжосьовою відстанню 350 і 500 мм. Міжосьова відстань (приєднувальний розмір - A) це дуже важливий параметр, що позначає величину між центрами (вісьми) вхідного та вихідного колектора батареї, до яких будуть підводитися труба, що подає і зворотна. Габаритна висота (B) радіатора Calidor Super Aleternum більша на 57 мм і становить 557 мм відповідно, глибина секції (С) – 97 мм.

Calidor Super Aleternum відноситься до алюмінієвих секційних батарей. Стандартне виробниче складання складає 10 секцій. Наш спеціаліст при необхідності розформує або додасть потрібну кількість елементів, щоб Ви отримали прилад підходящий Вам за тепловіддачею та габаритами. Найбільш популярними є скрутки - 5, 8, 10 і 12 секцій. Ширина (D) 1 секції становить 80 мм, рекомендована скручування, при якій діє гарантія від виробника - до 15 секцій включно.

Найефективнішою схемою підключення алюмінієвого радіатора Calidor Super Aleternum є діагональна, потім бічне підключення по одній стороні (зверху подача, знизу обратка) і тільки потім нижнє (сідлоподібне).

 

 

Документація

Каталог (Katalog_CALIDOR_S5-SUPER_RU.pdf, 440 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Країна виробник:
Італія
Тип товару:
Радіатор Секційний
Висота, мм:
Довжина, мм:
80
Ширина, мм:
97
Зовнішній вигляд:
Горизонтальний
Матеріал:
Алюміній
Робочий тиск, Бар:
16
Тепловіддача, Вт:
144
Тип підключення:
 • Гідравлічне
Спосіб підключення:
Бокове підключення
Спосіб встановлення:
Настінний
Система опалення:
Закрита
Допомога:
 • На виставці
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук