Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Біметалічний радіатор Global Style

Global Style 500
Наведіть на картинку для збільшення
977 Грн.
+
Торгова маркаGlobal Висота, мм500 Довжина, мм80 Кількість секцій, шт1 Тепловіддача, Вт168
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Полная комплектация Global Style
В полную комплектацию должны входит кронштейны для присоединения радиатора к стене. По умолчанию, вход в радиатор 1", для того чтобы перейти с 1" на 1/2" или 3/4" радиаторного крана и трубы, которая будет подводиться к батареи от стояка (контура), нужен монтажный комплект (футорки). А также нужны радиаторные краны с американкой для присоединения трубы к радиатору или полный радиаторный комплект, который состоит из подачи, обратки и термостатической головки. Более подробно узнать какая комплектация нужна, вы можете в нашей статье полная комплектация для подключения алюминиевого радиатора.
 • Усе про товар
 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Опис товару Біметалічний радіатор Global Style

Біметалічний радіатор Global Style

Радіатор Global Style у розрізі

ТМ Global, яка має багаторічний досвід у виробництві алюмінієвих радіаторів і займає лідируючі позиції у цій галузі, доповнила гамму своєї продукції новим типом радіаторів опалення – біметалевими. Їхня назва говорить сама за себе. У конструкції радіаторів Global Style з'єднані два метали. Це сталь, з якої виконаний внутрішній корпус, який повністю контактує з теплоносієм і зменшує вимогливість до його якості. І алюміній, з якого виконана зовнішня частина радіатора. Таке поєднання збільшує міцність радіатора, зменшує вимогу в теплоносії і так само добре і швидко передає тепло приміщенню, що опалюється, як класичний алюмінієвий прилад опалення.

Використання алюмінію, з його високою теплопровідністю в конструкції Глобал Style, дозволяє швидко регулювати температуру повітря опалювального приміщення, що в свою чергу веде до суттєвої економії, особливо при використанні приладів для автоматичного регулювання. Автоматичне регулювання радіатора потребує додаткової комплектації у вигляді термостатичної головки (термоголовки) на радіатор.

 

Біметалічний радіатор Global Style є ідеальним рішенням для підключення до центральної опалювальної системи, являючи собою найкраще співвідношення ціни, якості матеріалів, дизайну та тепловіддачі.

Біметалічний радіатор Global Style може застосовуватися та забезпечувати високу функціональність як у високотемпературних системах опалення, так і в системах з низькою температурою теплоносія.

 • Максимальна температура теплоносія - до 110 °C
 • Робочий тиск - до 35 атмосфер
 • Водневим показник pH -  7-9,5.

Характерні прямі лінії секції завершуються плоскою «шапкою». Також у цієї моделі відсутні пелюстки у верхній частині секцій. Основною відмінністю між ним та його побратимом Global Style Plus є зменшена глибина радіатора розміром 80 мм.

Таблиця: Технічні дані

Назва моделі Висота

Ширина/
Глибина

Довжина Міжосьова
відстань
Вага, кг Ємність, л Тепловіддача, Ват
Global Style 350 425 80 80 350 1,50 0,16 125
Global Style 500 575 80 80 500 1,94 0,18 168

Радіатор Global Style поставляється в Україну в розмірах з міжосьовою відстанню 350 і 500 мм.

Таблиця: Тепловіддача радіатора в різних температурних режимах

Назва моделі ΔT 40°C ΔT 50°C ΔT 55°C ΔT 60°C ΔT 70°C
Global Style 350 60 80 91 102 125
Global Style 500 76 102 116 131 168

Global Style відноситься до біметалічних секційних батарей. Стандартне заводське упакування поставляється в скручуванні з 10 секцій. Наш спеціаліст при необхідності розформує або додасть потрібну кількість елементів, щоб Ви отримали прилад підходящий Вам за тепловіддачею та габаритами. Найбільш популярними є скрутки - 6, 8, 10 і 12 секцій. Ширина 1 секції становить 80 мм, рекомендоване скручування, при якій діє гарантія від виробника - до 15 секцій включно.

Дана модель завжди в наявності на нашому складі в Києві, доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Замовити та купити можна на нашому сайті зі знижкою 5-10% або за контактними телефонами.

Високоякісне фарбування радіаторів Global проводиться за двоступінчастою технологією. Фінішне покриття стійке до подряпин і не змінює колір з часом. Стандартний колір фінішного покриття радіаторів Global білий (RAL 9010). За бажанням клієнта радіатори опалення Global можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL.

Рекомендації з монтажу та умов експлуатації радіатора Global Style

схема підключення радіатора Global StyleДля того, щоб не чути шум, що викликається тепловим розширенням сполучних пластикових деталей, слід використовувати для монтажу прогумовані кронштейни.

Для підключення радіатора до труб опалення ми рекомендуємо використовувати готові радіаторні комплекти з термоголовками. Це допоможе вам досягти максимальної теплової ефективності при експлуатації та заощаджувати на опалення. Кран маєвського (повітровідвідник) - обов'язковий елемент для розповсюдження системи, може бути ручного або автоматичного типу, найчастіше він входить до комплекту футорок разом із заглушкою та перехідниками.

Не рекомендується перекривати батарею в не опалювальний період, так як в системі може накопичуватися повітря, яке під дією тиску може заподіяти руйнування радіатора. Уникати тривалого впливу вологи та рідини у прямому зіткненні з покриттям радіатора, для тривалого збереження гладкості та якості фарбування радіатора Global Style.

Якщо з'явилися не значні руйнування фарбування, це може призвести до утворення плям і поступового руйнування шару фарбування. Не чистити радіатор хімічними засобами.

Біметалічний радіатор Global Style це друга модель біметалічної серії виробника Global, перша модель це Global Style Plus, має більш згладжений дизайн, збільшений розмір глибина 96 мм.

Найефективніша схема підключення біметалічного радіатора Global Style 350, 500 мм діагональна, потім бічне підключення по одній стороні і потім тільки нижнє (сідлоподібне).

варіанти підключення радіатора Global Style

Оптимальні розміри відступів під час встановлення:

 • не менше 3 см від стіни
 • не менше 10 см від підлоги
 • не менше 10 см від підвіконня

Характеристики товара

Торгова марка:
Країна виробник:
Тип товару:
Радіатор Секційний
Висота, мм:
Довжина, мм:
80
Кількість секцій, шт:
Ширина, мм:
80
Матеріал:
Біметал
Тепловіддача, Вт:
168
Тип підключення:
 • Гідравлічне
Спосіб підключення:
Бокове підключення
Система опалення:
Закрита
Гарантія:
10
Допомога:
 • На виставці
Знайти схожі
Відгуки
Можливо вас зацікавлять