Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK HK

Наведіть на картинку для збільшення
60 827 Грн.
+
Торгова маркаMohlenhoff Глибина, мм140 Довжина, мм1000 Тепловіддача, Вт1664
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK HK

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK HK. В епоху моди на прозорі фасади, великі вітражні вікна, зимові сади та інші інтер'єрні рішення з великими площами скління, опалення має ставати непомітним. Виникає питання поєднати цю вимогу і при цьому обігріти приміщення. Звичайно, на допомогу приходять вбудовані в підлогу прилади опалення.

Особливістю фанкойлу Mohlenhoff QSK HK є можливість використання вбудованого в підлогу конвектора як для обігріву, так і для охолодження приміщення. Mohlenhoff QSK HK ідеальний в умовах великих площ скління та необхідності не тільки відсікання потрапляння в приміщення холодного повітря, але й у ситуаціях коли потрібно перегородити нагрівання приміщення при потраплянні до нього прямого сонячного проміння.

Mohlenhoff QSK HK працює за принципом примусової конвекції і служить повноцінним джерелом тепла/кондиціювання та тепловою завісою від холодного/гарячого повітря .

Принцип роботи конвектора Mohlenhoff QSK HK. Холодне або гаряче повітря, яке накопичується біля скління за допомогою вентилятора, всмоктується в конвектор. Там він нагрівається або навпаки охолоджується і видувається вентилятором до приміщення. Такий принцип роботи допомагає швидко регулювати температуру приміщення.

Перевагами конвекторів Mohlenhoff є корпус виготовлений з масивного алюмінієвого системного профілю, анодованого для захисту від корозії. Такий профіль, як правило, на 20-25% легший за сталевий. Потужний теплообмінник із мідної трубки та пресованих, міцних алюмінієвих ламелей має чорне напилення, що робить його непомітнішим.

І звичайно важливою складовою, і по суті єдиною видимою частиною конвектора є декоративні решітки. Решітки Mohlenhoff виготовляються з високоякісного алюмінію і мають широку палітру кольорів. Завдяки гумовій основі грати Mohlenhoff безшумні, приємні при зіткненні і, звичайно ж, мають шикарний зовнішній вигляд.

Документація

Технічний каталог вертикальних радіаторів Mohlenhoff QSK HK (MOHLENHOFF_QSKHK_RUS_PLAN.pdf, 6,461 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Mohlenhoff
Країна виробник:
Німеччина
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
140
Довжина, мм:
1000
Ширина, мм:
320
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
1664
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук