Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фарбування чавунних радіаторів

Наведіть на картинку для збільшення
Зв'яжіться з нами за ціною

Фарбування чавунних радіаторів опалення на сьогоднішній день є тонкою «ювелірною» роботою. Для отримання гарного опалювального приладу роботи проводяться майстрами вручну.

Чавунні радіатори можуть бути пофарбовані в один колір, можуть мати виділений візерунок, а також мати фарбування зі зістареним ефектом.

Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Фарбування чавунних радіаторів

Це питання вкрай актуальне, особливо серед клієнтів, які вирішили зупинити свій вибір на чавунних опалювальних приладах. Це пов'язано з тим, що практично всі виробники опалювальних радіаторів з чавуну постачають їх для продажу без фінішного покриття.

Чавунні радіатори є особливим сегментом серед приладів для опалення. Вони не схожі на жодні інші і найбільш яскраво можуть підкреслити дизайн у старовинному стилі. У таких випадках відсутність фінішного фарбування секцій радіатора є великою перевагою. Клієнт купуючи радіатор може підібрати абсолютно індивідуальний варіант забарвлення.
 

Фарбування чавунних радіаторів опалення

Для відповіді на це питання хочемо розповісти Вам про деякі нюанси фарбування радіаторів із чавуну.

Перше про що хочемо сказати, це про методи фарбування. Вона може проводитись виробничим методом або вручну.

Виробниче фарбування чавунного радіатора відноситься до більш бюджетного варіанту. Фарбування проводиться високоякісними матеріалами у печі при 180-190 градусах. До плюсів такого фарбування можна віднести бюджетність та швидкість, а до мінусів однотипність. При такому методі можливе лише однотонне фарбування. Так само через структурність чавуну фарбування у світлі відтінки таким способом може мати деякі видимі вади в цілісності покриття.

Більш дорогим методом, але в той же час більш якісним є ручне фарбування чавунного радіатора. При такому методі також використовуються високоякісні матеріали, що витримують підвищені температури.
 
Великим плюсом цього типу фарбування є різноманіття варіантів.

Фарбування чавунних радіаторів опаленняВикористання різних методик дозволяє отримати як однокольоровий прилад, так і з комбінуванням квітів. Можливо, виділення візерунка іншим кольором відмінним від основного. Так само саме ручне фарбування дозволяє досягти ефекту старого металу, таких як бронза, золото та срібло. Варто відзначити, що саме ручне нанесення фінішного покриття на чавунний радіатор дозволяє показати все багатство та красу цього приладу.

У ручному фарбуванні чавуну виділяються кілька основних видів: однокольорова, двокольорова, з виділенням візерунка, фарбування з покриттям лаком, патинування. Патинування є найбільш дорогим видом фарбування, але саме воно дає змогу отримати ефект зістареного металу: зістарене золото, зістарене срібло, зістарена бронза, зістарена мідь.

Так само, слідуючи модним тенденціям заходу, на українському ринку з'явився метод фарбування чавуну, що дозволяє отримати ефект «індустріальної міді» - колір мідних механізмів, які ніби використовувалися у промислових машинах.

 

Фарбування чавунних радіаторів опалення

Ще одним новим набираючим популярності методом окрошування є патинація окремих відтінків. Колір, що отримується в результаті такого фарбування, виглядає дуже багато. Він реально перетворює Ваш радіатор на екстравагантного палацового мешканця.

З власної практики можемо відзначити, що серед клієнтів так само великою популярністю користується фарбування в темні відтінки з виділенням візерунка золотом або сріблом. Менш популярними, але так само популярними є відтінки слонової кістки з виділенням і без виділення малюнка.

 

 

 

Характеристики товара

Тип товару:
Радіатор Секційний
Колір:
RAL
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Возможно вас заинтересуют