Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Verano | Решітки для конвекторів VK15

ReshetkaVK15/
5 264 Грн.
+
Торгова маркаVerano Висота, мм23 Довжина, мм800
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Verano | Решітки для конвекторів VK15

Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів VK15 ТМ Verano.

Рішітки Verano є невід'ємною частиною вбудованих в підлога конвекторів і конвекторів-кондиціонерів. Враховуючи зростаючу популярність використання фанкойлів у житлових приміщеннях, зростає і різноманітність решіток. ТМ Verano пропонує багатий вибір матеріалів, форм та колірних рішень. Ви зможете легко підібрати ідеальний варіант саме для вашого будинку, який не порушить стилю та загальної концепції дизайну.

Решітки ТМ Verano виготовляються з дерева, натурального та анодованого алюмінію, а також з нержавіюча сталь. Решітки можуть мати поперечну та поздовжню форму, мати жорстку основу (модульні та поздовжні) або згортається.

Дерев'яні решітки виконуються тільки у вигляді, що згортається. Матеріалом для їх виробництва служить натуральне дерево, чудово відшліфоване та незабарвлене. Ламелі решітки виготовляються з п'яти порід дерева: дуб, ясен, бук, мербау та ятоба. Втулки між ламелями можуть мати дерев'яну основу або ПВХ. У стандартному варіанті втулки ПВХ доступні в чорному кольорі, але також можна замовити втулки в сірому, бежевому, світло-бронзовому та темно-бронзовому кольорі, а також з натурального нелакованого бука В=17 мм. Також пропонуємо ознайомитися з повним переліком решіток для внутрішньопідлогових конвекторів.

Максимальна довжина одного відрізка рулонної дерев'яної решітки становить 6000 мм.

Схема

Кольори

Алюмінієві решітки виконуються в трьох типах – згортається (рулонна), модульна (на жорсткій основі) та поздовжня (жорстка основа).

Згорнута алюмінієва решітка може бути виконана з натурального або анодованого алюмінію, а також доступний варіант алюмінієвої решітки з імітацією дерева. Самі ламелі виготовляються із замкнутого профілю алюмінію. Втулки між ламелями у стандартному варіанті виробляються із чорного ПВХ. На замовлення клієнта можливе виконання втулок у сірому, бежевому, світло-бронзовому та темно-бронзовому кольорі.

Максимальна довжина одного відрізка рулонної алюмінієвої решітки становить 6000 мм.

Схема

До наступного типу решіток ТМ Verano відноситься модульна алюмінієва решітка. Вона відрізняється від попередньої насамперед конструкцією. Модульні решіткива мають тверду основу чорного кольору. Край кожної ламелі решітки ніби захований у цій основі. Алюміній в даному типі грат може бути натуральним або анодованим у кольори сатин, нержавіюча сталь, золото, світло-бронзовий та чорний.

Максимальна довжина одного відрізка рулонної алюмінієвої решітки становить 440 мм.

Схема

Поздовжня алюмінієва решітка від ТМ Verano теж має жорстку основу. Але вона вочевидь відрізняється від попередніх своїм дизайном. У поздовжніх грат ламелі розташовані по довжині конвектора, а не по ширині, що зовні робить їх більш витонченими. Поздовжні ламелі розміщуються на твердій основі чорного кольору. Окрім вибору кольорів з натурального та анодованого алюмінію, поздовжні решітки ТМ Verano можна фарбувати у будь-який колір палітри RAL. У такому разі основа фарбується в один колір із решіткою. Поздовжній тип декоративної решітки є цілісним елементом і виготовляється під кожен розмір конвектора.

Кольори алюмінієвих грат

 

ТМ Verano одна з не багатьох пропонує клієнтам решітку з нержавіючої сталі. Її особливістю є жорстка основа та максимальна довжина в межах 2000 мм. Тому при необхідності закрити конвектор розміром більше 2 метрів виготовляється 2 решітки однакової довжини.

Документація

Verano решітки, технічний каталог (Verano-reshetki.pdf, 708 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Verano
Країна виробник:
Польща
Тип товару:
Решітка
Висота, мм:
23
Довжина, мм:
800
Ширина, мм:
230
Матеріал:
Дерево
Гарантія:
7
Допомога:
  • На виставці
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук