Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Verano VKN5 Silent | Примусова конвекція

VKN5Silent/
Наведіть на картинку для збільшення
28 750 Грн.
+
Торгова маркаVerano Глибина, мм100 Довжина, мм650 Тепловіддача, Вт697
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
 • Усе про товар
 • Опис
 • Документація
 • Характеристики
 • Відгуки

Опис товару Verano VKN5 Silent | Примусова конвекція

Внутрішньопідлоговий конвектор Verano VKN 5 з примусовою конвекцією, вбудовані в підлогу опалювальні прилади є сучасною формою опалювальної системи. Прилад повністю прихований у підлозі та єдиною видимою його частиною є декоративні решітки. У сучасному дизайні з великими вікнами, скляними переходами та фасадами, внутрішньопідлогові конвектори є ідеальним рішенням для опалення. Конвектори Verano успішно використовуються як у приватному житлі, так і в громадських будівлях. Особливо гарні вони, коли необхідно забезпечити тепло і при цьому зберегти характер та стиль інтер'єру.

Перш за все, прилади Turbo Vkn 5 працюючі з примусовою конвекцією, служать тепловою перешкодою для холодного повітря, яке накопичується біля скління і проникає в приміщення. Але завдяки вентилятору теплова потужність такого конвектора перевищує потужність конвекторів без вентилятора. Це дозволяє їм бути повноцінними джерелами тепла навіть у великих приміщеннях.

Новий конвектор Verano VKN5 Silent є найтихішим конвектором в лінійці даного виробника. Ідеально підходить для приміщень, в яких тиша є найважливішим критерієм – спальні, дитячі зали засідань. Наприклад, опалення у новій будівлі Комісії Сейму у Варшаві забезпечують внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором VKN5 SILENT.

Зменшення шуму на 3Дб Верано

Конвектори ТМ Verano завдяки проведеним дослідженням оптимізовані до найвищого класу. Вони мають підвищену енергетичну ефективність, ефективні в низькотемпературних системах, де подача носія досягає 40-60С, відрізняються особливо тихою роботою, легкі в керуванні , економічні.

Принцип роботи конвектора полягає в тому, що холодне повітря опускається вздовж скління на підлогу і там потрапляє в короб конвектора, де нагрівається і видується вентилятором вгору, що значно прискорює процес обігріву.

Verano Turbo VKN5 монтується так, щоб теплообмінник знаходився з боку вікна, а вентилятор з боку приміщення. Підключення ліве.

Verano vkn 5 схема монтажуВбудовані опалювальні прилади ТМ Verano можуть мати як стандартне пряме виконання, так і кутове та радіусне виконання вбудованих конвекторів.

Всі опалювальні прилади ТМ Verano відрізняються високою якістю. Використання високоякісних матеріалів для виробництва, різноманітність розмірів та висот, а також можливість фарбування виробу в будь-який колір палітри RAL дозволяє ідеально вписати їх у будь-який інтер'єр не порушуючи загальну концепцію дизайну.

Конвектор Verano, який працює за принципом примусової конвекції, тобто з вентилятором, представлений моделлю TURBO VKN5, з різними типорозмірами. Також у модельній руді присутні конвектори Verano VK15 з природною конвекцією.

Стандартне виконання конвектора Verano з вентилятором включає:

  Сталевий корпус, з оцинкованим покриттям, виробленим методом високотемпературного занурення. Фінішне покриття порошковою фарбою чорного кольору, як правило, RAL 9005.
 • Медно-алюмінієвий теплообмінник, пофарбований у чорний колір.
 • Повітрявідвідник.
 • Вентилятор 24V з мотором EC.
 • Захистна решітка для вентилятора.
 • Захисна кришка камери підключення.
 • Кріпильні та вирівнюючі якорі.
 • Приєднувальні патрубки для підключення – GW 3/4" (внутрішнє різьблення).

Крім картонноїупаковки конвектора Verano Turbo Vkn 5, блок вентилятор та теплообмінник упаковується в щільний поліетилен . Рекомендуємо не знімати його під час монтажу - це допоможе захистити прилад від пошкоджень та будівельного сміття під час ремонту.

За бажанням клієнта, підлогові конвектори Verano можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри RAL.

Додатковими комплектуючими для фанкойлівTURBO VKN5 можуть стати за бажанням клієнта:

Естетичні декоративні грати натурального, анодованого або пофарбованого порошковою фарбою в будь-який колір RAL алюмінію, або з натурального дерева, такого дуб, бук, ясен, ятоба і мербау, або з нержавіючої сталі .
Декоративна рамка-обрамлення з натурального або анодованого алюмінію типу L або F, з можливістю фарбування в будь-який колір палітри RAL.
Монтажна та в той же час захисна кришка.

рамка для внутрішньопідлогового конвектора

 

 

 

 

 

 

 

 

Документація

Verano VKN 5 схема підключення (Verano-shema-1__1_.jpg, 32 Kb) [Завантажити]

Каталог Verano VKN5 Silent (2019_ТихиеVKN-SILENT.pdf, 525 Kb) [Завантажити]

Verano VKN 5 схема підключення коротка (VER_24_shema_ru__1_.jpg, 135 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 Інструкція з монтажу (VKN5-montag__1_.pdf, 788 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 Детальна інструкція щодо встановлення (VKN5-montag_1__1_.pdf, 2,009 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Verano
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
100
Довжина, мм:
650
Ширина, мм:
194
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Матеріал:
Сталь
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
697
Тип підключення:
 • Гідравлічне
Гарантія:
7
Допомога:
 • На виставці
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук