Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Verano VER 24 Кімнатний термостат

Наведіть на картинку для збільшення
20 246 Грн.
+
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
 • Усе про товар
 • Опис
 • Документація
 • Характеристики
 • Відгуки

Опис товару Verano VER 24 Кімнатний термостат

Кімнатний термостат Verano VER 24.

Кімнатний регулятор температури або як його ще називають кімнатний термостат призначений для регулювання роботи вбудованих в підлогу конвекторів і конвекторів-кондиціонерів Торговий марки Verano.

Кімнатні термостати ТМ Verano представляє такими моделями: RDD100 Siemens, RDE100 Siemens, RAA21 і RDG160T Siemens, і термостатами Verano VER-24 та VER2 .

Кімнатний регулятор температури VER-24. Програмований термостат, керує вентиляторами конвекторів вірно, сервоприводами та контролює задану температуру в кімнаті.

Регулятор типу VER-24 має ряд функцій:
Управління температурою приміщення
Плавне регулювання обертів вентилятора
Плавне регулювання ступеня відкриття сервоприводу
Управління клапаном ON/OFF
Денний та тижневий графік (24/7)
Будильник
Батьківське блокування

 

Економія на опаленні за допомогою сервоприводів

На внутрішньопідлогові конвектори немає можливості встановлювати термоголовку як на звичайну батарею (крім термоголовки з виносним датчиком), але регулювати подачу теплоносія в конвектор треба.

Для того щоб це здійснити і заощаджувати на опаленні, у кого встановлено в квартирі тепловий лічильник, необхідно купити:

 1. Термостатичний клапан на подачу, (Шлесер 601200004 або 601200005).
 2. Сервопривід на 24В, (ТМ Schlosser 603200053), нормально закритий, який у режимі вимкнений не пропускає теплоносій у конвектор, у режимі включений пропускає.
 3. Зворотний клапан (Шлесер 601300004 або 601300002).
 4. Кімнатний термостат.

Принцип роботи. На термостатичний клапан у конвекторі одягається сервопривід, який приєднується до кімнатного термостату за допомогою електричного кабелю. На термостаті ми задаємо необхідну температуру в приміщенні, наприклад, 22°С, якщо в приміщенні менше ніж 22°С, сервопривід пропускає повністю в конвектор теплоносій. Як тільки кімнатний термостат знімає температуру вище 22 С, він дає сигнал на сервопривод, і вони перекривають доступ носія у внутрішньопідлоговий конвектор, тим самим через ваш тепловий лічильник проходить менший об'єм теплоносія і в кінці місяця менше показання.

 • З 8 ранку до 18 вечора ви на роботі. На термостаті програмуємо перекриття сервоприводів з 8 ранку до 17.00, за годину до приходу сервоприводу запускають воду в конвектор, кімната прогрівається і ви приходите в теплу квартиру. За 7 годин ви не сплачуєте за опалення своєї квартири. 7 годин це 30% часу від цілої доби.
Ви на вихідні їдете з міста, просто даєте команду на термостат перекрити подачу води в опалювальний прилад. Приїжджаєте та включаєте все. 2 дні із 7 днів на тиждень, економія 30%.
 • Ви їдете в відрядження, відпустку і так далі. За тією ж схемою перекриваєте подачу води в конвектори та не платіть за опалення, яким ви не користувалися.
Вартість такого комплекту в середньому 60 євро, без термостата. Ця сума окупиться за кілька місяців опалювального сезону. Тому ми рекомендуємо комплектувати внутрішньопідлогові радіатори такою системою автоматичного регулювання.

Документація

Технічний каталог Термостат VER 24 (VER_24_teh.pdf, 2,592 Kb) [Завантажити]

Схема підключення VER 24-1 (VER_24_shema_ru__2_.jpg, 135 Kb) [Завантажити]

Схема підключення VER 24-2 (VER_24_shema2.jpg, 306 Kb) [Завантажити]

Схема підключення VER 24-3 (VER_24_shema3.jpg, 182 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Verano
Країна виробник:
Польща
Тип товару:
Термостат
Гарантія:
1
Допомога:
 • На виставці
Знайти схожі
Відгуки
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Дмитро
Коментар
Дорогий, але того вартий. В магазині пояснили як все налаштувати. Тепер маємо окремі температури, коли нас немає вдома та коли є, а ще налаштивали окремий режим на вихідні.
В інших подібних приладах такого не бачив.
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук