Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Підлоговий конвектор Minib з природньою конвекцією

COIL-P80-900
Наведіть на картинку для збільшення
15 801 Грн.
+
Торгова маркаMinib Висота, мм80 Довжина, мм900 Тепловіддача, Вт190
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Цей товар добре доповнюють
  • Усе про товар
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Підлоговий конвектор Minib з природньою конвекцією

Сьогодні, коли в дизайні сучасного будівництва стали нормою вікна в підлогу, скляні фасади та вікна з низькими підвіконнями, виникає великий попит на опалювальні прилади, які могли б впоратися із завданнями обігріву приміщення та водночас не порушити естетику, стиль та характер приміщення. А також давали можливість безперешкодно милуватися шикарними панорамами. Такими приладами опалення є конвектори опалення, що вбудовуються в підлогу.

Вони встановлюються врівень з підлоговим покриттям, зберігаючи гарний зовнішній вигляд, і водночас створюючи тепло в будинку.

ТМ Minib пропонує широкий модельний ряд внутрішньопідлогових конвекторів опалення, що працюють за принципом природної конвекції. В арсеналі ТМ Minib представлені конвектори різноманітних розмірів із широким діапазоном. Глибина конвектора варіюється від 80 до 300 мм, ширина від 243 до 420 мм, довжина від 900 до 3000 мм. Для досягнення максимальної ефективності розроблені моделі, в яких теплообмінники розміщуються під нахилом, а також моделі з 8-митрубним теплообмінником.

Для забезпечення потреб клієнтів, розроблені спеціальні моделі конвекторів з природною конвекцією (серія PO), призначених для встановлення у вологих приміщеннях, навіть таких як басейни. Дані моделі оснащені спеціальними патрубками для відведення рідини, що накопичується. Але вони не можуть використовуватися для басейнів із солоною водою.

Основним завданням вбудованих конвекторів без вентилятора є створення теплової завіси, від проникнення в приміщення холодного повітря, яке накопичується біля вікон. Так як вони працюють без вентилятора, то мають меншу теплову потужність, порівняно з приладами з примусовою конвекцією. Найчастіше їх використовують як додаткове джерело тепла, але при малих площах приміщення та правильному розрахунку вони цілком можуть стати самостійними опалювальними приладами.

При виборі внутрішньопідлогового конвектора опалення необхідно належну увагу приділити декоративним решіткам, оскільки саме вони будуть видимою частиною приладу.

Перевагою конвекторів ТМ Мініб є короб з високоякісної нержавіючої сталі, найбезпечніші вентилятори з напругою 12 V DC, в комплект поставки входять рамка, крани та шланги для підключення, а також захисна кришка, яка зберігає конвектор під час транспортування та монтажу конвектора.

Характеристики товара

Торгова марка:
Minib
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Висота, мм:
80
Довжина, мм:
900
Ширина, мм:
243
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Тепловіддача, Вт:
190
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук