Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фильтры товаров
Тип товару
Висота
Довжина
Довжина діапазон, мм
Країна виробник

Minib

MinibReshetka/
Торгова маркаMinib Країна виробникЧехія Висота, мм18
COIL-TE-500
Торгова маркаMinib Країна виробникЧехія Висота, мм125
MinibTT/100
Торгова маркаMinib Країна виробникЧехія
MinibKT/
7 042 Грн.
Торгова маркаMinib Країна виробникЧехія

Компанія Minib є провідним Чеським виробником конвекторів опалення. За час своєї роботи їй удалося зайняти впевнені позиції не лише на ринку опалення Чехії, а й в інших країнах. Сьогодні компанія Minib експортує конвектори опалення більш як тридцять країн світу, включаючи країни Європи, Азії, Америки та навіть Австралії.

Введення постійних інновацій у виробничих процесах та новинок продуктової лінійки дозволяєТМ Minib пропонувати споживачам передові якісні опалювальні прилади та рішення для будь-яких приміщень.

ТМ Minib використовує для виробництва своєї продукції високоякісні матеріали з тривалим терміном служби, та надає 10-річну гарантію на теплообмінники та нержавіючі короби.

Клієнти не обмежені у виборі, оскільки крім широкого модельного ряду ТМ Minib готова виконати конвектор опалення на індивідуальне замовлення клієнта.

Конвектори опалення від торгової марки Minib представлені як і більшості виробників моделями з природною та примусовою конвекцією, конвекторами підлоговими, що вбудовуються в підлогу та моделями для монтажу на стіну. Крім стандартних моделей конвекторів опалення Minib також пропонує клієнтам радіусні та кутові конвектори, які виробляються за індивідуальними розмірами приміщення замовника.

ТМ Minib враховує зростаючі потреби ринку, і пропонує клієнтам електричні конвектори Minib TE, для приміщень, де відсутня можливість гідравлічного підключення. Також у модельному ряду Minib представлені конвектори для вологих приміщень.

Не менша увага приділяється декоративним решіткам, які по суті є єдиною видимою частиною внутрішньопідлогових конвекторів опалення. Minib виробляє решітки з традиційних матеріалів алюмінію та дерева, а також з нержавіючої сталі. Для дерев'яних решіток використовуються натуральні породи дерева – дуб, клен та бук, в натуральному кольорі. Алюміній стандартно має три колірні рішення – срібло, світла та темна бронза.

Фахівці Студії Тепла нададуть Вам професійну консультацію щодо підбору конвектора опалення та дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Так само для, якщо Вам для остаточного рішення необхідно наочно побачити товар, запрошуємо Вас відвідати Виставку конвекторів опалення Студії Тепла, де представлені в тому числі моделі ТМ Minib.