Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Підлоговий конвектор Minib з примусовою конвекцією

COIL-T 60-900
Наведіть на картинку для збільшення
30 326 Грн.
+
Торгова маркаMinib Висота, мм65 Довжина, мм900 Тепловіддача, Вт914
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Підлоговий конвектор Minib з примусовою конвекцією

Сьогодні, коли в дизайні сучасного будівництва стали нормою вікна в підлогу, скляні фасади та вікна з низькими підвіконнями, виникає великий попит на опалювальні прилади, які могли б впоратися із завданнями обігріву приміщення та водночас не порушити естетику, стиль та характер приміщення. А також давали можливість безперешкодно милуватися шикарними панорамами. Такими приладами опалення є конвектори опалення, що вбудовуються в підлогу.

Вони встановлюються врівень з покриттям для підлоги, зберігаючи гарний зовнішній вигляд, і в той же час створюючи тепло в будинку.

ТМ Minib пропонує широкий модельний ряд внутрішньопідлогових конвекторів опалення працюючих за принципом примусової конвекції. В арсеналі ТМ Minib представлені конвектори різноманітних розмірів із широким діапазоном. Глибина конвектора варіюється від 50 до 151 мм, ширина від 106 до 380 мм, довжина від 900 до 3000 мм. Для досягнення максимальної ефективності розроблені моделі, в яких теплообмінники розміщуються під нахилом, а також моделі з 8-митрубним теплообмінником.

Для забезпечення потреб клієнтів, розроблені спеціальні моделі конвекторів з примусовою конвекцією, призначених для встановлення у вологих приміщеннях, навіть таких як басейни. Дані моделі оснащені спеціальними патрубками для відведення рідини, що накопичується. Але вони не можуть використовуватися для басейнів із солоною водою.

Багатий модельний ряд вбудованих конвекторів ТМ Minib включає так само прилади, які працюють як на опалення, так і на охолодження. Ці моделі можуть бути двоконтурними для забезпечення незалежності систем. Конвектори-кондиціонери Minib ідеальні для вирішення питань опалення та охолодження приміщень з великими площами скління, і де естетично немає можливості встановити класичний кондиціонер.

Основним завданням вбудованих конвекторів є створення теплової завіси, від проникнення в приміщення холодного повітря, яке накопичується біля вікон. Використання вентилятора в конструкції приладу дозволяє більш ніж удвічі збільшити його теплову продуктивність порівняно з конвекторами, що працюють за принципом природної конвекції. Тому внутрішньопідлогові конвектори з примусовим обміном повітря впевнено можна використовувати як незалежне повноцінне джерело тепла. Швидкодія мідно-алюмінієвого теплообмінника дозволяє якісно та швидко регулювати температуру в опалювальному приміщенні.

При виборі внутрішньопідлогового конвектора опалення необхідно належну увагу приділити декоративної решітці Мініб, оскільки саме вона буде видимою частиною приладу.

Перевагою конвекторів ТМ Мініб є короб з високоякісної нержавіючої сталі, найбезпечніші вентилятори з напругою 12 V DC, в комплект поставки входить крани та шланги для підключення, а також захисна кришка, яка зберігає конвектор під час транспортування та монтажу конвектора.

Т50 - найнижча модель із серії Мініб, з глибиною 50 мм, її відмінною рисою є короб виготовлений з екструдованого алюмінієвого профілю (єдиний у даній серії).

Характеристики товара

Торгова марка:
Minib
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Висота, мм:
65
Довжина, мм:
900
Ширина, мм:
243
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Тепловіддача, Вт:
914
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук