Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff WSK

Наведіть на картинку для збільшення
14 217 Грн.
+
Торгова маркаMohlenhoff Глибина, мм90 Довжина, мм1000 Тепловіддача, Вт146
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Цей товар добре доповнюють
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff WSK

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff WSK. В епоху моди на прозорі фасади, великі вітражні вікна, зимові сади та інші інтер'єрні рішення з великими площами скління, опалення має ставати непомітним. Виникає питання поєднати цю вимогу і при цьому обігріти приміщення. Звичайно, на допомогу приходять вбудовані в підлогу прилади опалення.

Основним завданням фанкойлу Mohlenhoff WSK є створення теплової завіси, що не дозволяє холодному повітрю потрапляти в приміщення. Mohlenhoff WSK ідеально справляється з запобіганням запотівання або утворення конденсату в умовах великих площ скління. Найчастіше вбудований конвектор Mohlenhoff WSK використовують як додаткове джерело тепла, але при незначних вимогах до тепла та правильних розрахунках він цілком може служити як повноцінне джерело опалення. У свою чергу конвектори Mohlenhoff QSK працюють за принципом примусової конвекції.

Mohlenhoff WSK працює за принципом природної конвекції, тобто функціонує без вентилятора.

Принцип роботи конвектора Mohlenhoff WSK. Холодне повітря, яке накопичується біля скління, опускається вниз і потрапляє в конвектор. Там він нагрівається і природно піднімається вгору і нагріває приміщення. Так проходить природний кругообіг холодного та теплого повітря.

Перевагами конвекторів Mohlenhoff є корпус виготовлений з масивного алюмінієвого системного профілю, анодованого для захисту від корозії. Такий профіль, як правило, на 20-25% легший за сталевий. Потужний теплообмінник із мідної трубки та пресованих, міцних алюмінієвих ламелей має чорне напилення, що робить його непомітнішим.

І звичайно важливою складовою, і по суті єдиною видимою частиною конвектора є декоративні решітки. Грати Mohlenhoff виготовляються з високоякісного алюмінію і мають найширшу палітру кольорів. Завдяки гумовій основі грати Mohlenhoff безшумні, приємні при зіткненні і, звичайно ж, мають шикарний зовнішній вигляд.

Документація

Технический каталог Mohlenhoff WSK (MOHLENHOFF_WSK_RUS_PLAN.pdf, 2,554 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Mohlenhoff
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
90
Довжина, мм:
1000
Ширина, мм:
180
Тип конвекції:
Природна конвекція
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
146
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук