Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK

Наведіть на картинку для збільшення
43 750 Грн.
+
Торгова маркаMohlenhoff Глибина, мм110 Довжина, мм850 Тепловіддача, Вт818
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Цей товар добре доповнюють
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK

Внутрішньопідлоговий конвектор Mohlenhoff QSK. В епоху моди на прозорі фасади, великі вітражні вікна, зимові сади та інші інтер'єрні рішення з великими площами скління, опалення має ставати непомітним. Виникає питання поєднати цю вимогу і при цьому обігріти приміщення. Звичайно, на допомогу приходять вбудовані в підлогу прилади опалення.

Фанкойл Mohlenhoff QSK працюючий з вентилятором має вкрай незначні робочі шуми і має високу потужність при малих витратах енергії завдяки екологічній технології ЄС-моторів. Mohlenhoff QSK незамінний в умовах великих площ скління, як теплова завіса, як перешкода виникнення запотівання вікон та утворення конденсату, і, звичайно, як повноцінне джерело тепла. У свою чергу конвектори Mohlenhoff WSK працюють за принципом природної конвекції.

Mohlenhoff QSK працює за принципом примусової конвекції, тобто з вентилятором, і служить повноцінним джерелом тепла та тепловою завісою від холодного повітря.

Принцип роботи конвектора Mohlenhoff QSK. Холодне повітря, яке накопичується біля скління за допомогою вентилятора, всмоктується в конвектор. Там він нагрівається і тепле повітря видувається вентилятором до приміщення. Такий принцип роботи допомагає швидко регулювати температуру приміщення.

Перевагами конвекторів Mohlenhoff є корпус виготовлений із масивного алюмінієвого системного профілю, анодованого для захисту від корозії. Такий профіль, як правило, на 20-25% легший за сталевий. Потужний теплообмінник із мідної трубки та пресованих, міцних алюмінієвих ламелей має чорне напилення, що робить його непомітнішим. А розташування теплообмінника під нахилом дозволяє в рази збільшувати його теплоефективність.

І звичайно важливою складовою, і по суті єдиною видимою частиною конвектора є декоративні решітки. Грати Mohlenhoff виготовляються з високоякісного алюмінію і мають найширшу палітру кольорів. Завдяки гумовій основі грати Mohlenhoff безшумні, приємні при зіткненні і, звичайно ж, мають шикарний зовнішній вигляд.

Документація

Mohlenhoff QSK технічний каталог (MOHLENHOFF_QSKEC_RUS_PLAN.pdf, 4,237 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Mohlenhoff
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
110
Довжина, мм:
850
Ширина, мм:
260
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
818
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук