Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Фильтры товаров
Тип товару
Тип конвекції
Висота
Глибина конвектора, мм
Довжина
Довжина діапазон, мм
Країна виробник

Mohlenhoff

WSK
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Глибина, мм90
QSK
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Глибина, мм110
ESK
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Глибина, мм110
MRESH
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Висота, мм15
QSKHK
Торгова маркаMohlenhoff Країна виробникНімеччина Глибина, мм140

Mohlenhoff одна з найінноваційніших компаній у системах опалення, вентиляції та кондиціювання повітря. Mohlenhoff спеціалізується на розробці та виробництві рішень для електронного контролю температури повітря в приміщеннях, технології розумного будинку та виробництві внутрішньопідлогових конвекторів опалення.

Історія цього німецького бренду Mohlenhoff починається в 1951 році, з того, що в 25-річному віці Хельмут Меленхофф відкриває маленький магазин побутової техніки. Вже в 60-х роках минулого століття проводяться перші експерименти в галузі електричного опалення під підлогою, але залишається питання, як боротися з протягами та тепловтратами при великих площах скління. Розвиваюча компанія Mohlenhoff, яка впроваджує інноваційні ідеї, зростає. І вже в 70-х роках з'являється перший електричний внутрішньопідлоговий конвектор ESK, а до 75 року і перший компактний водяний конвектор та конвектор з примусовою конвекцією QSK (з вентилятором). Поступово Mohlenhoff завойовує всесвітнє визнання на ринку опалювальних приладів, першими впроваджуючи вдосконалені зменшені комплектуючі для регулювання конвекторів. Mohlenhoff ще в 1993 році впровадив у виробництво рулонну решітку, яка на сьогодні має таку різноманітність кольорів, яка задовольнить будь-яке дизайнерське рішення.

Загалом, Mohlenhoff це сімейний бренд, де управління компанією передається з покоління в покоління. Тут зберігаються традиції, принципи та цілі поряд із орієнтованістю на інновації.

У нашому магазині представлені конвектори опалення Mohlenhoff і Ви можете ознайомитись і цінами на різні моделі конвекторів, характеристиками. А якщо залишилися питання або вже готові зробити замовлення, можна зв'язатися з нашими фахівцями. Купити конвектори Mohlenhoff за допомогою наших фахівців вам буде легко та вигідно.