Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Конвектор вбудований в підлогу Polvax KV Mini

Kv.230.1000.67
Наведіть на картинку для збільшення
12 984 Грн.
+
Торгова маркаPolvax Глибина, мм67 Довжина, мм1000 Тепловіддача, Вт682
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
  • Усе про товар
  • Опис
  • Документація
  • Характеристики
  • Відгуки

Опис товару Конвектор вбудований в підлогу Polvax KV Mini

Підлоговий конвектор опалення вбудований у підлогу з вентилятором Polvax KV Mini з примусовою конвекцією.

Внутрішньопідлоговий конвектор Polvax KV Mini з примусовою конвекцією виконується з мінімально допустимою глибиною в 67 і 78 мм. Це дозволяє встановлювати їх навіть при малій стяжці підлоги в приватних і багатоквартирних будинках.

Конвектори вбудовані в підлогу Polvax KV Mini з висотою 67 і 78 мм оснащені одним мідно-алюмінієвим терплообмінником з трубкою 1/2 дюйма і вентиляторами серії Стандарт або Преміум.

Завершенням конструкції вбудованого в підлогу конвектора опалення буде декоративна решітка. Вона не входить у вартість та купується окремо. Решітки для батарей серії Mini бувають двох типів: дерев'яні та алюмінієві.

 


 

Конвектор опалення вбудований в підлогу Polvax KV Mini з примусовою конвекцією. Крокуючи в ногу з часом і потребами ринку торгова марка Polvax пропонує клієнтам високоякісні опалювальні прилади, що вбудовуються в підлогу. Вони просто незамінні в сучасному дизайні, де скляні фасади, великі вікна та низькі підвіконня все популярніші.

Конвектори Polvax працюють за принципом примусової конвекції, тобто з вентилятором, представлені широким модельним рядом. Також за індивідуальним замовленням Polvax може виготовити прилади особливих розмірів і форм, у тому числі кутові та радіусні.

Принцип роботи конвектора з примусовою конвекцією полягає в тому, що холодне повітря, яке накопичується біля скління, опускається вниз і за допомогою вентилятора інтенсивно затягується в конвектор. Потрапляючи всередину, повітря нагрівається і посиленим потоком видується за допомогою вентилятора в кімнату. Таким чином створюється потужна теплова завіса та швидко обігрівається все приміщення. Завдяки такому принципу роботи продуктивність приладу збільшується більш ніж удвічі.

Конвектори з примусовою конвекцією є повноцінним самостійним джерелом тепла. Конвектори Polvax безпечні та зручні. Короб приладу не нагрівається вище 45°С.

Основні функції конвекторів Polvax з примусовою конвекцією це рівномірний розподіл температури повітря в приміщенні, захист від утворення конденсату, створення теплової завіси, що не дозволяє холодному повітрі проникати в будинок.
 
Моделі вбудованих конвекторів Polvax діляться на моделі з одним або двома теплообмінниками, можуть бути доповнені енергоефективним вентилятором Premium і мати стандартне або з нахилом розташування мідно-алюмінієвих теплообмінників.
 
Технічна інформація для підключення Polvax до розумного будинку
 
Характеристики для Premium: напруга на проводі:
  • 0 - 0,8 Вольт - режим СТОП
  • 1 -10 Вольт - від 10 до 100% обертання вентиляторів

Якщо його модуль розширення дозволяє керувати плавно швидкістю обертання вентилятора (відсотковим співвідношенням теплообміну), то можна підключати наші конвектори Premium.

Характеристики для Standart:

MK-150M та MK300M

0V = stop
3V = speed 1
5V = speed 2
10V = speed 3

Документація

Polvax KV примусова конвекція Технічні характеристики каталогу (Katalog-PolvaxKv.pdf, 1,176 Kb) [Завантажити]

Інструкція з монтажу електрики (montaj_elektriki.pdf, 6,963 Kb) [Завантажити]

Інструкція з монтажу (Montaj.pdf, 6,990 Kb) [Завантажити]

Схема підключення нового модуля МК-Т та CH110 (MK-150T-CH110.JPG, 98 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Polvax
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
67
Довжина, мм:
1000
Ширина, мм:
230
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
682
Тип підключення:
  • Гідравлічне
Гарантія:
10
Допомога:
  • На виставці
Знайти схожі
Відгуки
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Богдан
Коментар
Спасибо Вашему магазину за оперативность. Искал 4-е конвектора Полвакс длиной 2250, глубиной 75 мм, было важно получить конвекторы до нового года. Остальные магазины отказали, и сориентировали по срокам на средину января, а тут оформили заказ и доставку на следующий рабочий день. Избежал простоя!
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук