Тепло для всіх, дизайн для кожного!

Verano TURBO VKN5 | Примусова конвекція

Наведіть на картинку для збільшення
28 750 Грн.
+
Торгова маркаVerano Глибина, мм75 Довжина, мм750 Тепловіддача, Вт1214
Отримати консультацію
Варианты оплаты
Доставка
Наші переваги
Вместе дешевле Verano TURBO VKN5
Ціна за все
Замовлення зі знижкою: 5 441 Грн.
57 298 Грн. 51 856 Грн.
 • Усе про товар
 • Опис
 • Документація
 • Характеристики
 • Відгуки

Опис товару Verano TURBO VKN5 | Примусова конвекція

Внутрішньопідлоговий конвектор Verano VKN 5 з примусовою конвекцією, вбудовані в підлогу опалювальні прилади є сучасною формою опалювальної системи. Прилад повністю прихований у підлозі та єдиною видимою його частиною є декоративні грати. У сучасному дизайні з великими вікнами, скляними переходами та фасадами, внутрішньопідлогові конвектори є ідеальним рішенням для опалення. Конвектори Verano успішно використовуються як у приватному житлі, так і в громадських будівлях. Особливо гарні вони колись необхідно забезпечити тепло і при цьому зберегти характер і стиль інтер'єру.

Перш за все, прилади Turbo Vkn 5 працюючі з примусовою конвекцією, служать тепловою перешкодою для холодного повітря, яке накопичується біля скління і проникає в приміщення. Але завдяки вентилятору теплова потужність такого конвектора перевищує потужність конвекторів без вентилятора. Це дозволяє їм бути повноцінними джерелами тепла навіть у великих приміщеннях.

Найефективнішим внутрішньопідлоговим конвектором серед усіх торгових марок представлених в Україні. Ефективність була досягнута за рахунок спеціальної спеціальної конструкції теплообмінника в парі з вентилятором, яка дозволяє цілеспрямовано використовувати холодне повітря з панорамного вікна та спрямовувати його 100% на теплообмінник. Тим самим обігріваючи 100% повітряного простору, що входить у короб конвектора. На відміну від інших виробників, де немає напрямних. Ефективність Verano VKN 5 вище в 2 рази ніж у аналогів українського виробництва. У цьому можна переконатися, порівнявши показники тепловіддачі різних виробників.

Конвектори ТМ Verano завдяки проведеним дослідженням оптимізовані до найвищого класу. Вони мають підвищену енергетичну ефективність, ефективні в низькотемпературних системах, де подача носія досягає 40-60С, відрізняються особливо тихою роботою, легкі в керуванні , економічні.

Принцип роботи конвектора полягає в тому, що холодне повітря опускається вздовж скління на підлогу і там потрапляє в короб конвектора, де нагрівається і видується вентилятором вгору, що значно прискорює процес обігріву.

Verano Turbo VKN5 монтується так, щоб теплообмінник знаходився з боку вікна, а вентилятор з боку приміщення. Підключення ліве.

Verano vkn 5 схема монтажуВбудовані опалювальні прилади ТМ Verano можуть мати як стандартне пряме виконання, так і кутове та радіусне виконання вбудованих конвекторів.

Всі опалювальні прилади ТМ Verano відрізняються високою якістю. Використання високоякісних матеріалів для виробництва, різноманітність розмірів та висот, а також можливість фарбування виробу в будь-який колір палітри RAL дозволяє ідеально вписати їх у будь-який інтер'єр не порушуючи загальну концепцію дизайну.

Конвектор Verano, який працює за принципом примусової конвекції, тобто з вентилятором, представлений моделлю TURBO VKN5, з різними типорозмірами. Також у модельній руді присутні конвектори Verano VK15 з природною конвекцією.

Стандартне виконання конвектора Verano з вентилятором включає:

  Сталевий корпус, з оцинкованим покриттям, виробленим методом високотемпературного занурення. Фінішне покриття порошковою фарбою чорного кольору, як правило, RAL 9005.
 • Медно-алюмінієвий теплообмінник, пофарбований у чорний колір.
 • Повітрявідвідник.
 • Вентилятор 24V з мотором EC.
 • Захистна решітка для вентилятора.
 • Захисна кришка камери підключення.
 • Кріпильні та вирівнюючі якорі.
 • Приєднувальні патрубки для підключення – GW 3/4" (внутрішнє різьблення).

Крім картонної упаковки конвектора Verano Turbo Vkn 5, блок вентилятор та теплообмінник упаковується в щільний поліетилен. Рекомендуємо не знімати його під час монтажу - це допоможе захистити прилад від пошкоджень та будівельного сміття під час ремонту.

За бажанням клієнта, підлогові конвектори Verano можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри RAL.

Додатковими комплектуючими для фанкойлівTURBO VKN5 можуть стати за бажанням клієнта:

Естетичні декоративні грати натурального, анодованого або пофарбованого порошковою фарбою в будь-який колір RAL алюмінію, або з натурального дерева, такого дуб, бук, ясен, ятоба і мербау, або з нержавіючої сталі .
Декоративна рамка-обрамлення з натурального або анодованого алюмінію типу L або F, з можливістю фарбування в будь-який колір палітри RAL.
Монтажна та в той же час захисна кришка.
 
Як підібрати конвектор Verano Turbo VKN5

Приклад підбору конвектора:
Розрахункова потреба в теплі для приміщення становить 1130 Вт. Проектовані параметри води на подачі, повернені і всередині приміщення: Tz/Tp/Ti = 50/40/20°C. Для цих температур зчитуємо коригувальний коефіцієнт 0,476 (береться з таблиці коефіцієнтів у тех. каталозі). Потім ділимо розрахункову потребу приміщення в теплі (1130 Вт) на розрахунковий корегувальний коефіцієнт (0,476) і отримуємо теплову потужність (2374 Вт), згідно з якою ми підбираємо конвектор для параметрів 75/65/20°C. З цього випливає, що проектований конвектор, наприклад VKN5-09/25/155-12, досягне на другій швидкості потужності 1239 Вт, при параметрах 50/40/20°C, а для параметрів 75/65/20ºC потужність 2604 Вт.

Результат підбору: VKN5-09/25/155-12


 
Порівняльна таблиця показників тепловіддачі конвекторів з вентиляторами аналогічних розмірів
Бренд Модель Ширіна Глибина Довжина Тепловіддача 70С
Verano VKN5 280.90.1950 280 90 1550 4935 Вт
Mohlenhoff QSK 260.90.2000 260 110 2000 3389 Вт
Jaga Clima Canal 180.80.1800 180 80 1800 4145 Вт
Minib Coil KT 303 110 2000 2539 Вт
Carrera CV 300 90 2000 2270 Вт
Polvax KV 300 90 2000 2590 Вт
Конвектор КПТ КПТ 306 85 2000 1872 Вт

Рамка для Verano VKN5

 

Документація

Verano VKN 5 схема підключення коротка (VER_24_shema_ru.jpg, 135 Kb) [Завантажити]

Verano VKN 5 схема підключення коротка (Verano-shema-1.jpg, 32 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 технічний каталог (VeranoTurboVKN.pdf, 2,440 Kb) [Завантажити]

Verano VKN5 NEW Тех. каталог (Verano_VKN5_NEW.pdf, 1,583 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 Інструкція монтажу (VKN5-montag.pdf, 788 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 Детальна інструкція щодо встановлення (VKN5-montag_1.pdf, 2,009 Kb) [Завантажити]

Verano Turbo VKN5 Розміри (VKN5-razmeri.pdf, 127 Kb) [Завантажити]

Характеристики товара

Торгова марка:
Verano
Країна виробник:
Тип товару:
Конвектор внутрішньопідлоговий
Глибина, мм:
75
Довжина, мм:
750
Ширина, мм:
280
Тип конвекції:
Примусова конвекція
Матеріал:
Сталь
Робочий тиск, Бар:
10
Тепловіддача, Вт:
1214
Тип підключення:
 • Гідравлічне
Гарантія:
7
Допомога:
 • На виставці
Знайти схожі
Відгуки
5 з 5
Відгуки: 5
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук
Катерина
Коментар
Це та покупка з ремонту, якою задоволена найбільше.
Перевершив очікування. В кімнаті тепло, і при цьому вентилятор дійсно працює беззвучно. Можу сміливо рнкомендувати.
Іван Іванович
Коментар
Прочитав багато відгуків, що Верано - найкращі конвектори на ринку України. Відгуки відгуками, але хотілось перевірити. Приїхали на виставку, нам все показали, розказали, продемонтсрували різницю з іншими виробниками. Мої очікування виправдались, в той же день оформили замовлення. Додатковим плюсом виявилось, що потрібні мені розміри були на складі. Тому через два дні конвектори вже були в нас. Все супер!
Людмила Ивановна
Коментар
Купила в спальню, искала самые тихие. Установила, все отлично. На средней скорости не слышно.
Елена, ЖК Липинки
Коментар
Приехали в этот магазин изначально за дизайнерскими радиаторами. Такие как мне понравились к сожалению совершенно не вписались в мой бюджет. Магазином довольна на все 100. Менеджер внимательная. Четко поняла, что мне нужно по дизайнерскому радиатору, а потом после выяснения, что у нас окна в пол, порекомендовала рассмотреть вариант внутрипольных конвекторов. Так как по бюджету они гораздо дешевле, чем три дизайн-радиатора. Шикарная выставка. Менеджер дала послушать разницу в работе разных производителей и рассказала в чем разница. Мы выбрали Верано. Красиво выглядит, современный дизайн у управления, сенсорный экран, плюс разных цветов, потому что мне нужен был черного цвета. Всем довольна и рекомендую другим этот магазин.
Дмитрий, ЖК Квартет
Коментар
Выбирал конвекторы с вентиляторами. Приехал на выставку к ним, выставка крутая! Все модели представлены которые есть в интернете. В конечном итоге в финал вышли Карера и Верано конвекторы. Выбрал Верано, так как их вентиляторы на порядок лучше работают чем в украинских конвекторах.
1) 4-е скорости работы вентиляторов
2) Вентиляторы работают очень тихо, слышен только шум потока воздуха, в наших же еще слышен какой то гул.
3) По каталогу теплоотдача выше в 2,5 раза.
4) На 4-й скорости, работает чуть ли не как кондиционер в плане потока воздуха, как тепловая завеса на входе в магазин, думаю запотевания окон точно не будет.
5) Офигенный термостат сенсорный.
Все это конечно стоит подороже чем наши, но почему то мне не хочется через 1-2 года менять вентиляторы. Благодарность менеджеру Игорю и Марине, приехали на объект все замеряли. В офисе показали все образцы, рассказали. Понравилось что не парили какой то один бренд, просчитывали 3 варианта мне. Так что, если хотите чтобы вам толковый менеджер подбор делал, то обращайтесь к ним.
Переглянути цей товар

Поділитися своїми думками з іншими клієнтами

Написати відгук